Skocz do zawartości
pepen2402

Regenersis vs CCS, który serwis wybrać do naprawy przycisku Home w s6 ?

Rekomendowane odpowiedzi

kporys

@@Skreedi, po trzech naprawach możesz wnioskować o wymianę sprzętu na wolny od wad jeśli wciąż wszystko jest jak przed oddaniem do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

@@kporys, Teoretycznie tak ale z tego co kojarzę to ta sama część powinna zostać wymieniona trzy razy pod rząd aby kwalifikowało się to do wymiany.

Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kporys

To wreszcie ten ekran wymieniali czy przysyłali z powrotem? To już by trzeba się upewnić, bo kiedyś mi się obiło o uszy, że dotyczy to jakichkolwiek napraw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skreedi

Wymiana ekranu > Wymiana ekranu > Wymiana ramki > Wymiana ekranu... Tak to wyglądało. Za każdym jednak razem robota źle zrobiona. W tej chwili do połowy jest dobrze - ekran da się wgnieść ale nie wychodzi poza ramkę i widać te wzniesienia metalowej ramki na rogach patrząc od dołu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli 3 razy wymiana ekranu i masz prawo ubiegac sie o nowy telefon.

Galaxy s6 + TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    berez
    Oddawałem swojego Edge do CCS że względu na wadę wyświetlacza i łącznie z wysyłką kurierem zajęło to 4 dni robocze.

Dodam coś od siebie wymieniałem wyświetlacz w s6 edge, wysłałem telefon do CCS Piaseczno  w poniedziałek we czwartek czyli dziś telefon przyjechał kurierem ups do mnie z wymienionym ekranem, zero śladów wymiany otarć czy podobnych rzeczy wiec mogę polecić serwis CCS.

Oddawał ktoś może teraz na dniach telefon do Piaseczna? Telefon dostarczony w zeszły wtorek, od 7 dni mam status. "szanowny Kliencie, Państwa urządzenie zostało przyjęte do Serwisu i oczekuje na podjęcie dalszych czynności serwisowych. Następny etap w naprawie".

Tak więc telefon do nich doszedł i od tygodnia leży i czeka na to aż łaskawie ktoś się weźmie za naprawę. Teoretycznie mają 14 dni roboczych na wykonanie naprawy, ale z tego co czytam to dużo sprawniej z reguły to działa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wozik

Jak w temacie, który serwis wybrać do naprawy świeżutkiego s6, home button trzeszczy i się rusza. Regenersis czy CCS ? Chodzi mi o to żeby telefon wrócił dobrze zrobiony, przycisk działał tak jak na flagowca przystało a telefon złożony był tak jak z fabryki.

Przede wszystkim reklamowac z rekojmi, a nie gwarancji.

Tapatalked.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101
    Poprawa postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    resak70

Ja polecam regenersis w jankach, ekran w S6 edge plus wymienili w 3 dni robocze a musieli go jeszcze zamowic a s6 naprawiali 26 godzin (od oddania do możliwości odebrania)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wozik

Teoretycznie mają 14 dni roboczych na wykonanie naprawy,

Niestety nie. 14 dni mają na ustosunkowanie się do twojej reklamacji i decyzje czy sprzęt naprawiaja, wymieniają, czy reklamacja jest odrzucona. Ja kiedyś na naprawę laptopa czekałem prawie 2 miesiące bo cały czas czekali na części. I niestety jest to zgodne z prawem.

14 dni na odniesienie sie do sprawy, jesli reklamujesz w trybie rekojmi oczywiscie.

Tapatalked.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi