Skocz do zawartości
pepen2402

Regenersis vs CCS, który serwis wybrać do naprawy przycisku Home w s6 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gzubik

Oddałem swoje s6 do CCS w Piasecznie w sprawie wymiany wyświetlacza i jestem bardziej jak zadowolony. Wymienili mi panel bez problemu i przy okazji załapałem się jeszcze na wymianę przycisku home i baterii! Cała naprawa fachowa zrobiona, ja nie widzę żeby było coś źle spasowane.

Ogólnie wcześniej wysłałem telefon na rękojmie i sklep dostarczył telefon do jakiegoś serwisu CCS w Wawie, nawet nie pamiętam jaka nazwa była.. Czekałem cholernie długo, wysłałem komórkę razem z pudełkiem, opisem wady itp. Serwis oczywiście stwierdził że żadnych usterek nie ma, telefon jest sprawny i odesłał wszystko do mnie przy okazji oszpecając mi całe pudełko od telefonu. Przesyłka była niechlujnie zapakowana i widać że wysłana na odwal..

Nie chciałem się poddawać i dlatego wysłałem telefon do Piaseczna i lepiej zrobić nie mogłem. Telefon jak odesłali to praktycznie jak nówka, świetnie zapakowany, przesyłka doskonale zabezpieczona, nie ma absolutnie do czego się przyczepić.

Edytowane przez Gzubik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam już s6 5 miesięcy i powoli nie wytrzymuje z tym przyciskiem. czasem jak klikne zbyt bardziej jego prawej części to nic się nie dzieje, czasem też potrafię przyłożyć palec kilka razy dokładnie i nic. Ale rozumiem, że ten touch id nie jest idealny. Ze względu właśnie, że potrafię naciskać i jest bez reakcji, a jak dotykam go zwłaszcza z lewej strony to słyszę stukanie, to chce oddać go na gwarancje do salonu Play, prawdopodobnie wyślą go do serwisu CCS w rzeszowie. Jakieś opinie na temat tego serwisu? Kiedyś oddałem tam S3 Lte bo szwankował gps i system i wszystko wróciło ok, ale może ktoś miał inne przygody?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko CCS. To jedyny serwis, który za każdym razem rozkręci telefon i dokładnie go sprawdzi. W pracy przyjmuję telefony na serwis wiem, że CCS robi najrzetelniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno w Piasecznie faktycznie najlepiej robią. Ogólnie chyba z tym home button też zrobią ok. U mnie działa praktycznie ok, choć z lewej strony też idealnie nie jest. Za to touch id działa bardzo dobrze. Ale wysyłać mi się nie chce. Mimo wszystko będą to wszystko rozklejali i więcej szkód może być niż pożytku ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekc1

Czy aby wyslac telefon do CCS musze zglosic najpierw telefonicznie czy wystarczy ze wydrukuje zgloszenie wypelnie i wysle telefon z fakturą. Chciałbym wyslac jutro poniewaz później nie mam jak.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Jak do nich zadzwonisz to dadzą Ci taki specjalny numer który podajesz podczas dzwonienia do kuriera i wysyłkę masz za darmo :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wybaczcie że odkopuję temat, ale czy ktokolwiek z was, który serwisował urządzenie ze standardem IP67/68, dostał certyfikat potwierdzający ten standard po naprawie? 
    Serwis ma obowiązek wystawić taki certyfikat, a własnie zabrałem swój telefon od regenersis bo próbowali ściagnąć 300zł z 2 tygodniowej S7 która ma najprawdopodobniej uszkodzony scalak z flashem (eMMC) za wymianę płyty głownej i części, gdzie sama płyta główna kosztuje ok. 1500zł... Porażka, nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj brat posiadał Xperie M2 Aqua i po wymianie wyświetlacza na gwarancji dostał papier z serwisu ccs, ze telefon przeszdł test szczelności i spełnia założenia certyfikatu jakiegoś tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi