Skocz do zawartości
szaszlyk24

Stock Rom - [5.1.1] 14.6.A.1.236 - prerooted - flashable [ZB][OB]

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ostatecznie zdecydowałem się na czysty stock, root zrobiłbym sobie sam. Mam jeszcze pytanie poza tematem - czy znacie jakiś prosty sposób, na zapisanie okien w Chrome, które mam obecnie włączone? (mam uruchomione +/- 100 zakładek i chciałbym je móc przejrzeć, już na czystym systemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

@Michał Łukasz Bartoś Nawet titanium backup pro ma problemy z przywracaniem apek systemowych (a chrome w sony jest systemową). Możesz zawsze zrobić nowy folder w zakładkach i tam poprzenosić do ulubionych te uruchomione strony, a na nowym systemie je od nowa otworzyć i trzymać już uruchomione :) 

Edytowane przez ct65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm.. pojawił się pewien problem po instalacji. Sklep Play cały czas się wyłącza z komunikatem o przerwaniu pracy. Nie pomaga usuwanie pamięci podręcznej aplikacji, resetowanie systemu, a nawet nadpisanie plików systemowych. Czy ma ktoś jakiś pomysł? :/ Może usunąć sklep play jakąś aplikacją (o ile jest to możliwe), znaleźć gdzieś .apk i zainstalować na czysto.. mogłoby to pomóc?

Mało tego, nie działa album (nie wykrywa karty, w ogóle nie da się go uruchomić), każda aplikacja do usuwania aplikacji albo nie działa w ogóle, albo po chwili jest błąd, tak jak w sklepie play... patrikos23, czy nadal masz do zainstalowane i u Ciebie działa?

Edytowane przez Michał Łukasz Bartoś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrałem roota, zainstalowałem recovery, wgrałem ten rom przez recovery (wipe dalvik and cache wykonane) no i tutaj pojawia się problem...

telefon odpala się, wyświetla się logo SONY i telefon się resetuje i tak w kółko. Jedyną możliwością jest wejść w recovery. Znacie rozwiązanie tego problemu?

EDIT

problem rozwiązany - po którymś razie z kolei android uruchomił się :)

Edytowane przez morgan14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi