Skocz do zawartości
tomoyokiv

rom [5.0.2][D802] Google Edition 1.5

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ładnie działa, ale niestety jest kilka niedogodności. Brak możliwości wyświetlenia kontaktów bezpośrednio z karty sim, brak możliwości wysłania sms do kontaktu z poziomu kontaktów. Nie zawsze pokazuje się klawiatura jak chcę coś napisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Do wysyłki sms bezpośrednio z listy kontaktów polecam exDialera. Jak masz roota możesz zainstalować wtyczkę usuwającą podwójne powiadomienia.

Edytowane przez Araa
    Nie cytujemy posta wyżej w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massek

System godny polecenia, wydaje się, że jest bez większych błędów, bateria trzyma dobrze choć leci szybciej przy używaniu wifi/danych sieciowych. Szybkość/płynność mogła by być lepsza, w porównaniu do CM 13 jest znacząco odczuwalna oczywiście na korzyść cm13.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

czy spotkał się ktoś z sytuacją, aby podczas oglądania youtub'a filmiki przycinały, głównie mam na myśli tutaj dźwięk, a jeśli tak jak to można wyeliminować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da radę wrzucić z powrotem standardowe przełączniki na pasku powiadomień (wifi, gps itp), lub jeśli ma ktoś te z cloudy 3.3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam rom, wszystko działa dobrze jak do tej pory, taki kompromis miedzy stockiem a udogodnieniami custom romów. Używałem wcześniej kilka miesiecy 1.2 ale zwolnił bardzo, po instalacji 1.5 jest w porządku. Mam tylko pytanie, czy działa wam korektor dzwięku z player pro? w 1.2 nie działał, teraz w 1.5 też nie działa. Z google music działa i to co można dzięki niemu wyciągnąć ze standardowych słuchawek to magia tylko szkoda, że nie mogę go używać z ulubionym odtwarzaczem. Jak sytuacja z innymi aplikacjami?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam aktualnie 1.2 z kernelem Dorimanx. Czy ktoś może mi doradzić czy zmiana na inny kernel lub np na wersję 1.5 pozwoli mi ustawić prąd ładowania z nieoryginalnej ładowarki? Mam ładowarkę samochodową Forever 1A ale w obecnej sytuacji wyciąga jedynie 0,5A i jest to mało do nawigowania w dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zawarx

up.

Nie da rady bez silniejszej ładowarki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba bez oryginalnej? Moja jest silniejsza niż telefon bierze i z ładowarki z jeszcze większym prądem więcej nie powinien wziąć, bo i tak jej nie rozpozna jako LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massek

Mam ten system, wracałem z cm13, chciałbym zainstalować kernel dorimanxa. Pytanie moje brzmi czy muszę instalować bootloader kitkat przed wgraniem kernela. Dodam że przechodząc z cm13 miałem bootstacka hybrydowego Caf.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi