Skocz do zawartości
tomoyokiv

rom [5.0.2][D802] Google Edition 1.5

Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś dłużej tego romu? Jeśli tak to jak się sprawuje w kwestii stabilności i szybkości? To tylko wyczyszczony stock czy ma jakieś funkcje jak np zmiana dpi?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@Arczibald1298 Czysty stock w wyglądem CM. Brak ficzerów. Autor nawet zapomniał dodać w 1.5 bootanimacji z czystego systemu co było w 1.4.
    I raczej już nie będzie wspierany.

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam prośbę. Mógłby mi ktoś napisać sprawdzoną instrukcję jak dograć na tym romie V4A?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@sasuuniee wyłączenie standardowego equalizera i instalacja viper'a od @guitardedhero 4.8 powinna załatwić sprawę choć jak wiemy nie zawsze.
    Używałem go z Dori a on ma preinstalowanego busybox'a więc zawsze wszystko było ok plus metoda z tematu kernela dla włączenia V4A w YouTube itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

Jak dokładnie wrzucić tego vipera?

Wgrałem Vipera, wrzuciłem biblioteki, wyłączyłem domyślny Equalizer + wyłączyłem NuPlayer w opcjach programistycznych i w powerampie nadal nie śmiga :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja też mam problem. Instrukcja krok po kroku byłaby bardzo miło widziana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@sasuuniee @Ramzex
    Poweramp - ustawienia - silnik dźwięku - zaawansowane narzędzia - i tu odznaczamy Bezpośrednia kontrola głośności a zaznaczamy MusicFX

Dajcie znać czy działa.

Edytowane przez Danielf85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

@Danielf85 Cholera zapomniałem kompletnie żeby odznaczyć tą kontrole glośności, a tak bym się męczył.

Dobra ROM już zrobiony, generalnie to jestem z niego bardziej zadowolony niż z AOSP Extended.

Wrzucony Dorimanx, Exposed, ustawiłem Greenify + Amplify i efektem jest jakieś 6h SOT i 0% ubytków baterii przez noc, a ROM jak na stocka jest mega szybki, wiele nie odstaje od innych AOSP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Znowu zaśmieciłem ROM, zastanawiam się nad reinstalacją i może przy okazji przetestuję ten. Kto używa go dłużej niż pół roku i jest nadal zadowolony? Jakie wady wychodzą po dłuższym czasie?

Rozumiem, że zasadniczo wszystko działa jak należy, jak na stocku (aparat, gps, itd.)?

Da się go zainstalować ze stockowego KitKata, czy trzeba najpierw wgrać LP?

Da się łatwo dograć LG Backup? Mam dwie ważne aplikacje, które muszę przenieść razem z ustawieniami, bez tego w ogóle nie podchodzę do instalacji nowego ROMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#odkop

Najpierw lepiej wgraj LP, a potem flash romu przez TWRP. Ja na nim siedziałem jakieś 3-4 miesiące i działał tak samo dobrze jak na początku :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi