Skocz do zawartości
tomoyokiv

rom [5.0.2][D802] Google Edition 1.5

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

@up Autor odnosi do tego tematu.
    http://forum.xda-developers.com/lg-g2/themes-apps/mod-cloudy-3-3-quick-release-unlock-t3248787

Up. Co do Antutu to dosc niski wynik 42tys. U mnie na Dorim 8.2 pokazuje 49923

Przy kernelu Dori to dość tak standardowo i trochę daleko do 55591 u mnie. Oczywiście zależne od ustawień.
    Teraz pytanie czy ktoś sprawdzał wydajność na tym rom'ie z Xceed kernel? Jak on wypada w codziennym użytkowaniu? Dawno go nie instalowałem i tu moja ciekawość.

Edytowane przez Danielf85
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartzPL

Mnie drażni wielkość ikon status bara są większe niż stock, i brak galerii, trzeba doinstalowac, za to dźwięk super. W aromie powinien być wybór dodatków i zamienników to każdy by mógł wybrać co chce, a tak jest gotowiec

Wysłane z LG G2

Edytowane przez bartzPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

bartzPL, zainstaluj systemUI z Cloudego i będziesz mieć ładny, mały status bar. Ten z linka Danielaf85 nadaje się idealnie do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem w antutu i na kernelu Dorimanxa mam 47667 bez ubijania procesów przed testem ( o ile ma to jakieś znaczenie ;] ). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klocu26

Po instalacji tego romu nie ma download mode w telefonie, da się go przywrócić oczywiście ale go wywala. Widać jest coś tam pomotane też zdrowo w nim. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czujnik dziala. Trzeba skopiowac apke LGGestureAnswering.apk ze stocka do folderu system/priv-apk. Uprawnienia 644 reboot i gra. Podobnie inteligentny ekran Wisescreen.apk.

@@sturek możesz napisać coś więcej o uprawieniach 644, jak to zrobić? z góry dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sturek

W menadżerze plików np. Totalcommander kopiujemy plik do folderu jak wyzej. Klikamy wlasciwosci pliku i zaznaczamy w uprawnieniach RRRW czyli 644.

Edytowane przez sturek
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem Google Edition 1.2 + Dorimanx 8.2 i jestem bardzo zadowolony. Bardzo mała liczba śmieciowych aplikacji. Praktycznie wyłączyłem tylko Muzyka Play i Gmail. Interfejs z wyglądu taki sam jak stock LP. Działa bardzo szybko i sprawnie. Z profilem Performance w Dorimanx (4x2,6GHz niecałe) wynik Antutu 51006. Na stocku LP miałem 47063, stock KK 40117. Cieszy mnie to, że lepiej działa odblokowywanie dwuklikiem - teraz faktycznie wystarczają dwa kliki, na stocku LP potrzebowałem zazwyczaj kliknąć trzy razy. Niestety u mnie występuje ten sam problem co na LP czyli przychodzi powiadomienie, migają diody, powiadomienie kasuję a diody dalej migają. Zdarza mi się to raz dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo kiedy wyjdzie 1.3 .?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dell

Nie wiadomo. Jak wyjdzie, to wyjdzie, najlepiej autora romu się o to pytać, choć podejrzewam, że i on nie zna konkretnej daty, czy też jej nie poda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi