Skocz do zawartości
glaedrem

MIUI PL - 1.8.26 - Bugi / Pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy w nowym dziale!

Dzięki uprzejmości Administratorów Android.com.pl, mamy możliwość dodatkowej komunikacji z Wami - użytkownikami naszych tłumaczeń do MIUI.

Na stronie ###### w dziale download pojawiają się właśnie paczki ze spolszczeniami do MIUI w wersji 1.8.26. Dzisiaj z małym poślizgiem, ponieważ pierwsze wersje oficjalnego MIUI zawierały błędy, a my musieliśmy czekać na odpowiednie łatki.

Temat ten dotyczy tylko i wyłącznie rozmów na temat spolszczenia do najnowszej wersji MIUI. Na pozostałe tematy, z czasem znajdą się odpowiednie wątki w tymże dziale. Z racji tego, że od niedawna oficjalnie działa OTA dla MIUI, możecie dzielić się z nami spostrzeżeniami na temat przebiegu aktualizacji.

Lista wspieranych urządzeń:

• HTC: Desire, Desire Z, Desire HD, HD2, Nexus One
    • Motorola: Defy, Milestone
    • Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Nexus S
    • LG: Optimus 2X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Czy lista wspieranych urządzeń będzie się z czasem poszerzać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Tak. Napiszę poradnik i zaproszę ludzi do tworzenia paczek i testowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mick

Spolszczenie 1.8.26 do Defy po sflashowaniu robi mi bootloopa. Nie wiem, czy tylko ja mam ten problem, ale narazie siedze na angielskiej wersji, bo inaczej się nie da. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rly

U Mnie(tez Defy) podobnie tzn uruchamia sie ale wywala FC status bara, po czym wychodzi do boot animaton.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Hm pobieraliście paczkę ponownie? 0:14 dziś w nocy ponownie utworzyłem paczkę na bazie 1.8.26(27). Z mojej strony poszło ok.

BTW: nie napisałem nigdzie, że status bar mod jest do instalacji na każdą wersję MIUI. To jest tak samo jak z tłumaczeniami, pasują tylko do konkretnej wersji MIUI. Dlatego macie fc status bara.

Muszę wrzucić nową wersję i dopiero będzie ok.

Edytowane przez Acid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Można by prócz statusbar moda integrować w polskie miui moda 4 way reboot. A gdyby w Defy jeszcze zintegrować fix na baterię co 1% to już w ogóle byłby szał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Można by.. tylko, że z każdą nową wersją miui 4wayreboot musi być na nowo zrobiony, tak jak statusbar mod.

I wtedy musiałbym czekać ze wszystkimi spolszczeniami aż autor moda wyda kompatybilną wersję...

Hm.. chyba, że jak będę miał czas to się przyjrzę temu modowi bo jest to tylko plik android.policy.jar i może podobnie jak T9 mi się uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tig33r

T9 u mnie za żadne skarby nie chce działać, ale może to naleciałość tego, że od dwóch miesięcy lecę tylko na OTA i coś się posypało w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Masz Desire tak? U mnie jest ok. Z tego co wiem może pomóc przestawienie języka na angielski w opcjach, poklikanie w dialerze i powrót na PL. U mnie to zaskoczyło a też jadę na OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x