Skocz do zawartości
VVoland

[4.4.4] Cyanogenmod 11

Rekomendowane odpowiedzi

Hotspot naprawiony. Link w pierwszym poście zaktualizowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, wgrałem powyższy soft i takie spostrzeżenia: jest ok. ale nie działa nagrywanie filmów, nie udało mi się włączyć internetu z kart( aero2 i play), gdyby to działało to soft super. Dzięki za zaangażowanie, dobra robota. Pozdrawiam. Nie udało się włączyć TWRP (ciemny ekran) i wgrałem przez MIUI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, nagrywanie filmów faktycznie nie działa, zerknę na to w wolnej chwili. Co do internetu, jesteś pewien, że aktywowałeś karty sim? Również mam Aero2 + Play i internet działa bez problemu zarówno na pierwszym jak i na drugim :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aero2 działa, ale na drugim slocie Play- brak usługi, rejestruje do sieci P4 ale nie można zadzwonić jak rownież nie można wyszukać sieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play masz na 2 slocie GSM? Zrobiłeś pełny wipe (nie factory reset) przed sflashowaniem systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play na 2 slocie. Pełny wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz jakąś aplikację do odczytywania logów np. CatLog. Wyłącz kartę SIM, włącz, zapisz log i mi go podeślij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem soft jeszcze raz i karty sim działają, internet też. Ale nie działa wyszukiwanie sieci i nie można np. wybrać ręcznie sieci, co w przypadku sieci Play jest pomocne.
    Jednak na 1 slocie (aero2) przeskoczyło na 2g i nie można przełączyć na 3g. Zastosowałem poradę z tego opisu http://forum.#####/topic/4584-fix-3g2g-dla-cyanogenmod-11-i-pochodnych/

i na razie działa.

Hmm...brak radia FM ;) Zainstalowałem SpiritFM , wyszukuje stacje ale brak dźwięku. Widzę,że w tym temacie http://forum.android.com.pl/topic/191413-rom-cyanogenmod-11-dla-drive-1/

w sofcie jest radio FM. Skopiowałem apke ale nie instaluje się.

Po podłączeniu do komputera w trybie pamięci masowej pokazuje pamięć wewnętrzną i SD, ale można tylko wejść do pamięci wewnętrznej, jakiś pomysł?

Jeszcze bluetooth nie można włączyć.

To by było wszystko ;)

Pozdrawiam i dzięki za wszelkie poprawki bo soft zapowiada się super. Dobra głośność przy rozmowach.

Edytowane przez kuroobi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeskakiwanie 3G na 2G - z tego co widzę to problem występuje tylko jeśli ręcznie zmienisz to ustawienie. Domyślnie 1 SIM jest ustawiony na 3G a drugi na 2G. Inne ustawienie nie ma sensu gdyż jedynie 1 slot obsługuje WCDMA a 2 tylko GSM, więc nie ma sensu tego zmieniać. Problem niby istnieje, lecz nie jest on na tyle poważny, dlatego ma uznaję go za problem o małym priorytecie.

Co do trybu pamięci masowej, w KitKacie zostało zmieniona trochę obsługi kart SD, domyślam się, że może to powodować problemy. Zalecam korzystać z trybu MTP, tam wszystko działa jak należy :)

Radio - zerknę jak będę miał czas, lecz osobiście nie korzystam z radia fm, więc większym priorytetem jest dla mnie teraz naprawienie nagrywania wideo :)

Jeśli chodzi o Bluetooth, to odpowiem jak prawdziwy programista - U mnie działa ;)

Pozdrawiam i dzięki za uwagi.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rasoir

Zainstalowałem CM wczoraj, póki co zero zacięć, brak nagrywania filmów mi nie przeszkadza bo aparat w drive 1 to i tak padło :D Hotspot działa i wydaje mi się że system działa znacznie płynniej. Wielkie dzięki bo strasznie chciałem taki pasek stanu jaki jest w nowszych andkach. Teraz muszę tylko zlokalizować gdzieś na aliexpress baterię bo moja spuchła jak bania :D a w sklepie k&m trochę drogo mają.

P.s 

Jeśli chodzi o BT to działa , a przynajmniej włącza się i inne urządzenia mnie widzą oraz ja widzę inne urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi