Skocz do zawartości
VVoland

[4.4.4] Cyanogenmod 11

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem ten sam problem z baterią :) Kupiłem na allegro baterię 4000 mah do Drive 2, ale na Drive 1 również działa idealnie. Nagrywanie filmów naprawiłem, ale nie wrzuciłem builda jeszcze, bo pracuję nad jeszcze jedną rzeczą, jak tylko skończę to udostępnię do pobrania.

---

Nowa wersja dostępna do pobrania. Link zaktualizowany w pierwszym poście.

Najważniejsze zmiany:
    - Nagrywanie filmów już działa.
    - Przejście ze starego webkita na nową wersję z projektu chromium. Jest to o tyle ważne, że stara wersja webkita sprawiała problemy niektórym aplikacjom (np. Feedly) przez co nie mogły one działać poprawnie.

Edytowane przez mati888811

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s-s-z

Mam problem z internetem w sieci Plus, re-instal robiłem trzy razy usunwałem i tworzyłem APN, Dalvik Cache, Cache, System, Data robiłem też po instalacji i dalej nic na sim 1 czy sim 2. Dodatkowo gra Clash of clans nie mogę zainstalować z powodu nie zgodności urządzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dokładnie objawia się problem z internetem? Zasięg jest? Rozmowy i smsy działają? Pobierz aplikację Catlog, wyłącz kartę SIM, włącz ją z powrotem, włącz internet, poczekaj chwilę, zapisz log i mi go wyślij. 

Co do Clash of Clans: Ustawienia>Aplikacje>Sklep Google Play i Wyczyść dane.

Edytowane przez VVoland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomlo

Po ostatniej aktualizacji wygląda, że jest super :)

Wcześnie wysypywały mi się niektóre aplikacje, min. CM Browser i fejsbukowy Messenger. Teraz chyba jest dobrze (piszę "chyba", bo na razie nie mam okazji ich za dużo używać).

Mały detalik zauważyłem (albo coś źle robię). Przy automatycznej zmianie strefy czasowej, godzina na gadżecie pulpitu się się zmienia, a na pasku powiadomień pozostaje niezmieniona. Ale to bardziej ciekawostka, niż jakiś problem :)

Nie odnosicie wrażenia, że bateria się bardziej grzeje i słabiej trzyma niż przy stockowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większego nagrzewania się baterii nie odczułem, co do czasu działania baterii to faktycznie przed ostatnią aktualizacją mogło się tak dziać gdyż był problem z paroma wakelockami. Jednak w ostatniej aktualizacji zostało to naprawione więc powinno być już lepiej.

Jeśli mimo wszystko jest jakiś problem z baterią to możliwe, że stock miał jakieś optymalizacje pod tym względem, jednak ja nie odczuwam jakoś tego. Na stocku byłem w stanie osiągnąć 5-6h SoT i tak samo mam tutaj. Jeśli jednak odczuwacie że bateria działa gorzej niż na stocku to dajcie znać, tylko zaopatrzcie mnie w trochę więcej szczegółów pod tym względem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rasoir

Jeszcze nie aktualizowałem, ale nie zauważyłem aby baterię jakoś mocniej zżerał :) Jak będę miał chwilę to wgram nową wersję, mam tylko pytanie po podłaczeniu sluchawek czasami wyświetla się czarny ekran z napisem "inicjowanie" i nic się nie dzieje. Jak to wyłączyć, co to jest? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia :) Ale jakiś rok temu (na stocku) miałem coś podobnego. Po podłączeniu słuchawek tak jakby włączało się jakieś wyszukiwanie głosowe, a przynajmniej tak mówił głos, który odtwarzał się sam co jakiś czas ;) Wkrótce po tym mini jack przestał działać i musiałem wysłać telefon na gwarancję.

Używasz może launchera Google Now?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z instalacją CM11. TWRP nie widzi karty microsd a przy próbie instalacji przez sideloadera wywala Failed. Pozdrawiam

Edytowane przez Ranfidius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz przypadkiem Drive 2? TWRP jak i CM jest przeznaczony tylko i wyłącznie na pierwszą wersję Drive'a tj. KM0407. Poza tym ten post bardziej pasuje do tematu TWRP niż do CM11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi