Skocz do zawartości
VVoland

[4.4.4] Cyanogenmod 11

Rekomendowane odpowiedzi

Była dopóki nie zrobiłem wpie. Próbowałem na rożnych systemach plików  na 3 różnych kartach i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będąc w TWRP podłącz telefon kablem usb do komputera i za pomocą komendy adb pull /tmp/recovery.log w terminalu/cmd (na komputerze) wyciągnij log i mi go podeślij.

Aby komenda działała musisz pobrać, zainstalować i skonfigurować Android SDK, jednak to już musisz sam wygooglować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    s-s-z

Miałem się dziś pobawić z Catlog-iem że by rozwiązać problem z netem. Ku mojemu zdziwieniu po włożeniu drugiej karty sim i ponownym uruchomieniu internet zaczął śmigać i znikł problem z niezgodnością urządzenia przy próbie instalacji Clash of clans. Wcześniej mimo rady wyczyszczenia danych w google play nie było to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@VVoland mam taki problem, wgrałem TWRP, zrobiłem wipe i chcę wgrać zipa z Cyanogenem (punkt 4-5) i wyskakuje: E:Mount: Unable to find partition for path '/sdcard' Error flashing zip '/sdcard/cm-11-20160202-UNOFFICIAL-msm8x25q_d5c.zip'

EDIT: Sformatowałem kartę pamięci w komputerze i udało się wgrać. Za pierwszym wgraniem nie działało WiFi, zainstalowałem i teraz działa. Czy za tydzień zorientuje się, że coś źle się zainstalowało i nie działa?

EDIT2: Z WiFi mam jeszcze taki problem, jak włączę na tym pasku na górze, albo na widżecie na pulpicie to w pasku powiadomień nie wyświetla mi się nic, żadne sieci ani nic, więc żeby się z jakąś połączyć muszę wejść w Menu->Ustawienia->Wi-Fi i dopiero widzę sieci, też tak macie?

Edytowane przez dodge52

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WiFi powinno działać. Co do tego drugiego problemu to nie błąd, tak po prostu jest. Jak chcesz od razu przenieść się do menu z siecią to przytrzymaj palec na ikonce wifi na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cycu21

@@VVoland
    Witam, wgrałem owego cyanogenmoda i mam problem z przeniesieniem aplikacji na kartę sd. w ustawieniach telefonu nie znalazłem takiej opcji żeby nowo zainstalowane aplikacje instalowały się na pamięci zewnętrznej, próbowałem też przenieść aplikacje programami na androida ale bez skutku, za każdym razem występuje błąd. Tutaj też moje pytanie, czy da się przenieść jakoś te aplikacje? :)
    Pozdrawiam :)

Edytowane przez cycu21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kolego @Woland, czy można zrobić, żeby działało ręczne wybieranie operatora GSM?

Dzięki i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie można, ale ja już niestety nie posiadam Drive'a ani czasu na zajmowanie się romem, więc niestety nie pomogę.

Moje device tree potrzebne do skompilowania CM11 pod Drive jest udostępnione w pierwszym poście, więc jeśli ktoś chce spróbować samemu się pobawić to nie mam nic przeciwko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wxnko

Ma ktoś może pomysł dlaczego u mnie wifi włącza się wiecznie? Po instalacji romu ani razu nie miałem dostępu do wifi. Probowałem trybu samolotowego i hotspota co powinno automatycznie wyłączyć. Przy restarcie urządzenia wifi nadal próbuje się włączyć

@@edit

Ponowna instalacja romu pomogła naprawić problem z wifi

Edytowane przez wxnko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi