Skocz do zawartości
Rysiob

rom SIMPLE ROM 4.4.4

Rekomendowane odpowiedzi

Przepakuj je. Sama zmiana nazwy to może być za mało. Rozpakuj z RAR'a i spakuj do ZIP'a (żeby struktura wewnątrz była taka sama).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W romie czas trzymania na bateri mogę przeboleć ze względu na fajny wygląd lecz aparat zostawia wiele do życzenia @pavlikdc czy mógł byś odświeżyć link z poprawką miui bądź tamtą od himax'a co aparat robił "wiosenne zdjęcia" bo linki co były na forum wygasły.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kimociaz12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam że aparat na stocku od wersji V2 robi ładne zdjęcia - lepsze niż poprawka miui (która nie działa ze stock romem V2+).

http://www76.zippyshare.com/v/onugp4sc/file.html
    Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adonim

Przepakuj je. Sama zmiana nazwy to może być za mało. Rozpakuj z RAR'a i spakuj do ZIP'a (żeby struktura wewnątrz była taka sama).

Robiłem tak i wciąż przy rozpoczęciu instalacji mam "aborted intallation"...

obecnie siedzę na THLZoom.

@@@

czyli zbierzmy wszystko w kupę. W sofcie AOSP KitKat 4.4.4, transmisja danych mogła nie działać (mimo iż włączona w ustawieniach) od trybu "aktywnego oszczędzania baterii", a sklep Google Play od braku zainstalowanych gapps-ów?.

W przypadku pierwszego problemu, deaktywacja tego trybu rozwiąże problem z transmisją danych? a w przypadku drugiego - instalacja gappsów (co zresztą sam domyśliłem się bo zaś GP działał mi).

Edytowane przez adonim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zauważyłem że bateria jakoś tragicznie nie schodzi. Używam telefonu normalnie tak jak zawsze i telefon już pracuje 1 dzień i 20 godzin i zostało mi jeszcze 31% baterii, a wcześniej na fabrycznym romie w wersji V4 przy takim samym trybie wytrzymywał mi możne 1 dzień i 10 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Bateria trzyma - jak dla mnie - dobrze. Poniżej screeny, widoczne na dole ładowanie to podłączenie pod komputer na parę minut. Generalnie zauważyłem,ze nawet jak mam 15% to schodzą one wolno.

post-28000-1451675452,6159.pngpost-28000-1451675460,2786.pngpost-28000-1451675469,4603.png

Wysłane z mojego ZOOM przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie mody xposed działają? Czy wszystko śmiga płynnie? Ile czasu odpala się Wam dialer?

Pytam, bo możliwe że zmienię AOSP na ten ROM. Aktualnie u mnie dialer potrafi się włączać z 10 sekund, podobnie jak inne aplikacje :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Dialer uruchamia się 3s przy pierwszym odpaleniu ,potem krócej. Ogólnie działa płynnie, a Xposed działa, GravityBox poprawnie.

Wysłane z mojego ZOOM przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Rysiob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, dzięki :)

A co do aparatu, to serio aż tak gówniane zdjęcia robi? :/

W sumie to najbardziej mnie dręczy teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety tak nawet z poprawką miui zdjęcia wychodzą jak byś je stacjonarnym robił.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi