Skocz do zawartości
korikore

przeskok miedzy 3g, hsdpa, edge

Rekomendowane odpowiedzi

Czytać to się nie chce co? Ale pisać to się chcę? Na 1 stronie było.

Stan i powiadomienia

HTC nie ma znacznika H+, jest samo H. Działa wolniej, bo SGS2 jest szybszy. Jeśli do tego masz złe ustawienia lub obciążony czymś telefon to browser chodzi wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ridex

Witam. Mam problem z moim HTC sensation polegający z dostępem do internetu przez sieć komórkową.

Korzystam z sieci PLUS GSM, jak włączę połączenie komórkowe to telefon wyświetla podłączenie przez HSDPA wyświetla się H i w tym momencie jest problem ponieważ telefon nie może połączyć się z siecią, rzadko to się mu udało....

Natomiast niekiedy jak wyświetli połączenie przez E to transmisja danych działa ale po chwili znowu przełączy się na H i znowu nie ma połączenia internetowego... normalnie mnie szlak trafia :kwasny:

Czy jest jakaś możliwość rozwiązania tego problemu?

Co w ogóle jest powodem tej usterki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Malin

Najpierw sprawdź kartę SIM. Włóż ją do jakiegoś innego telefonu i zobacz, jak działa. Ja miałem problem podobnego typu: przy włączonej transmisji danych dane wychodziły z telefonu, ale nic nie przychodziło, niezależnie od tego, czy to było hsdpa czy edge czy coś innego. Było to widać zarówno na górnej belce (tylko strzałka w górę się świeciła) jak i na danych zbieranych przez 3G Watchdoga. Wymieniłem kartę SIM na nową, ale to też nic nie dało. Dopiero wizyta w salonie i skierowanie tego przez technika gdzieś wyżej zostało to naprawione. Zero winy telefonu, całość winy operatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi