Skocz do zawartości
lolti

NOTE 4 rozlacza rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

lolti

Witam, mam ogromny problem z moim NOTE 4. N910F

Miałem go przez pierwsze 3 miesiace w PLAY i zmienilem ze wzgledu na slaby zasieg. (chyba błąd)

Nie wiem czy to wina sieci, czy zbieg okolicznosci ale mam nastepujace problemy:

- telefon rozłącza rozmowy bardzo czesto przy zmianie 2G 3G a LTE juz dawno wyłączyłem bo całkiem wariowało, zdarza sie kilka razy dziennie czasem przez 2 tygodnie nigdy (jestem w T-MOBILE, a zasięg traci w centrum duzego miasta!)

- fatalna jakosc polaczeń, w strefie slabszego zasiegu gdzie moi pracownicy rozmawiaja (w tej samej lub innej sieci) na starych telefonach ja z nikim nie moge porozmawiac caly czas kazdy mowi, ze mnie nie rozumie, ze cos ''pyrczy'' ''przerywa'' itp a ja kogos slysze zazwyczaj idealnie!

Dałem telefon na serwis, wymienili wyswietlacz jakas niby plytke a problem pozostał ten sam.

Czy wysylac ponownie? Ile razy tak moga naprawiac? Jak oni robia te testy w srodku Warszawy?

Najbardziej denerwuje mnie to, ze telefon jest niby PREMIUM a brak mu podstawowej funkcji jaka jest rozmowa.

Czy moze miec wplyw T-MOBILE quality gold?

Prosze o jakies porady.

pozdrawiam!

Lolti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

jest dusza szansa ze telefon tobie upadl i zostala uszkodzona wewnetrzna antena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem z samsungiem s6. W centrum Wrocławia telefo potrafi w czasie rozmowy stracić sygnał i przełączyć się na roaming, ale połączenie zostaje przerwane. Zdarza się ze na chwilę zanika sygnal i rozmowa jest przerywana. Tam gdzie inny telefon traci sygnal na ulamek sekundy i rozmowa trwa dalej, samsung przerywa połączenie. Mialem kiedys note3 i podobny problem, kuzyn ma s5 i jest to samo. Siec play. Myślę że samsungi maja kiepskie anteny i to jest powodem

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No włąsnie czy jest to faktycznie wina anteny czy softu o to jest pytanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Na moje to i to. Równocześnie używam g4 i nie ma takich cyrkow.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podobnie przy pierwszej wersji 5.0 .problem był taki, że codziennie raz lub dwa, kiedy dzwoniłem do kogoś miałem głuche połączenie.on mnie słyszał, ja go nie.mega irytująca sprawa.szukałem problemu z siecią, pisałem do play, wymieniłem kartę dwa razy i nic, już miałem słać go do ccs.wgrałem wtedy ten sam rom w wersji play i problem jak ręką odjął.kilka dni później wyszedł następny xeo, po wgraniu go również ani raz nie miałem takiej sytuacji.może więc próbuj w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi