Skocz do zawartości
wheelerwasp02

Facebook na 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy jest jakaś szansa na wgranie Facebooka oficjalnego i Gadu Gadu na 10.1 ?

W markecie te appy są ale nie da się ich wgrać z niego na Tab'a ..

A jakby mieć pliki systemowe od Facebooka 1.6.3 (Najnowszy) i Gadu gadu mobilne i wrzucić je tam gdzie są appy to myślicie że to zastartuje ?

Jeśli tak to może ktoś posiadający SGS albo coś podrzuci te pliki od siebie.. bo nawet za bardzo w necie nie ma gdzie tego ściągnąć :orany:

Edytowane przez Jukon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, oglądałem ten temat i zapomniałem potem.. Trzeba tylko do Facebooka się dokopać bo gg już śmiga.. Dzięki Ci i piwko dla Ciebie..

Miałbym jeszcze prośbę do osób z root'em bo potrzebuje plik .apk z programem google search bar ten co był w urządzeniu na początku w lewym górnym rogu bo wkurzał mnie więc usunąłem a teraz za to wkurza mnie ten rozdzielnik który stał pomiędzy google bar a tym mikrofonem.. Także jakby ktoś był taki uprzejmy i mi przekazał ten plik to będę bardzo wdzięczny..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grr... nie można wstawić tutaj tego załącznika. Próbowałem zmieniać na *.jpg, kompresować na *.zip. Wyślij mi na PW swojego maila to Ci podeślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako podsumowanie tematu mogę napisać.. jak kilka tematów niżej napisano GG działa jako plik .apk

Po długim szukaniu najnowszej wersji Facebooka oficjalnego dla Androida czyli 1.6.4 wreszcie ją dorwałem i pięknie dopasowana do Tab'a śmiga aż miło..

Oczywiście Facebook również .apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znaleźliście oficjalnego Facebooka na Tab 10.1 ? jakim cudem? w markecie go nie widzę, jest tylko jakiś Seesmic dla Facebooka i Twittera. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez market narazie nie ma.. jak zrobisz roota to możesz w google.pl znaleźć plik .apk z najnowszą wersją facebooka oficjalnego i wgrać go sobie.. ja tak u siebie zrobiłem i śmiga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi