Skocz do zawartości
Alex Arnon

"Brak polecenia" przy próbie wejścia w tryb recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, otóż, nie miałem zbytnio czasu, aby się tym zajmować, no ale zaczęły mi się ferie no i postanowiłem spróbować jeszcze raz. Żadna z powyższych metod nie działa. Kiedy dochodzę do ekranu, czy chcę odblokować bootloader, telefon nie reaguje na żaden przycisk. Kiedy chwilę poczekam, telefon wraca sam do fastboot mode. Tam mam kilka opcji, i wyjaśnienie, vol+ odpowiada za wybór opcji, a vol- za potwierdzenie. Tylko, że telefon nie reaguje na żaden przycisk i muszę w cmd wpisać "fastboot reboot" żeby wyjść z trybu fastboot. Kiedy w telefonie mam normalnie uruchomionego androida, to przyciski działają bez zarzutu. Nie wiem, czemu nie działają w trybie fastboot. Czy można jakoś obejść kliknięcie vol+ poprzez komendę w cmd? Albo jakoś inaczej rozwiązać ten problem? Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem ten sam problem. Brak polecenia przy wejsciu w Recovery. 
    Problem rozwiązałem poprzez wgranie odpowiedniego pliku. Być moze plik recovery.img masz nieprawidłowy
    Do BlueBoo mini spróboj ten:
    https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3930477&d=1478626990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi