Skocz do zawartości
Krzysztof_Suliko

Aparat - filmy bez dźwięku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z Was miał podobny problem do mojego ?

Krecąc filmy zauważyłem, że na 90% nakręconych filmów, nie mają one głosu.

Pomaga reset telefonu i już kręci z głosem.

Zauważyłem że problem objawia sie tym, że licznik czasu nagrywania zatrzymuje sie na 00:02 i nie idzie dalej. Wymienilem karte na Samsung 32GB PRO i problem nadal występuje :(

Proszę o porady co zrobić aby było dobrze.

Pozdrawiam

Połączony post:

Sprawdzałem na aplikacji Snap i niestety problem nadal występuje. Po restarcie wszystko wraca do normy.

Zrobiłem test mikrofonu włączając dyktafon i jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś używałem na swoim wtyczki minijack miKEY (zamiennik PRESSY), wszystko fajnie działało tylko w momencie gdy chciałem nagrać coś aparatem lub dyktafonem nie używając aplikacji i przycisku PRESSY to telefon myślał wtedy, że mam podłączony zestaw słuchawkowy i z niego chciał brać dźwięk z mikrofonu , na nagraniach było słychać tylko czasami jakiś szumy i stuknięcia, po wyjęciu wtyczki wszystko jest w porządku

Jeśli nie używasz takiego przycisku i nie rozwiązałem twojego problemu to może komuś się chociaż ta informacja przyda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślałem że to od gniazda słuchawek... w tym celu kilka razy włączyłem i wyłączyłem słuchawki. Niestety to też nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś używałem na swoim wtyczki minijack miKEY (zamiennik PRESSY), wszystko fajnie działało tylko w momencie gdy chciałem nagrać coś aparatem lub dyktafonem nie używając aplikacji i przycisku PRESSY to telefon myślał wtedy, że mam podłączony zestaw słuchawkowy i z niego chciał brać dźwięk z mikrofonu , na nagraniach było słychać tylko czasami jakiś szumy i stuknięcia, po wyjęciu wtyczki wszystko jest w porządku

Jeśli nie używasz takiego przycisku i nie rozwiązałem twojego problemu to może komuś się chociaż ta informacja przyda

Też używałem tego guzika wtykanego do gniazda słuchawek, ale zarówno z tym guzikiem jak i bez niego aparat często nie nagrywa głosu :(

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak poradziłeś sobie z tym problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie poradziłem... niby wszystko działa, ale najlepsze filmy z imprez okazują się bez dźwięku. Na note 3 nigdy nie miałem takiej sytuacji. Widzę że im nowszy sprzęt od samsunga tym bardziej coś się pierniczy.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemy z brakiem dźwięku na filmach ustąpiły po aktualizacji do Androida 6.0.1. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi