Skocz do zawartości
Attache

Nandroid backup -> Wipe

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam zapytanko, czy ktoś z was robił może najpierw nandroid backup a później wipe ? I jak później wygląda sprawa z wczytaniem tego backup'u (ROM'u) ?

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tu, jak wrzucacie nowy ROM to jak później wrzucacie swoje aplikacje z backup'ów ? Za każdym razem ściągacie z marketu Astro (czy inny explorer plików) i instalujecie ? Może przez SDK ? Albo jakimś innym sposobem, męczy mnie za każdym razem ściąganie Astro z marketu.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nandroid backup i kopia jest na karcie w folderze nandroid... Po zrobieniu wipe i nadroid restore masz znów to co było przed wipe ;)

Zamisat sciągać satro można wszytsko instalowac za pomoca android comadera ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo zrobic nand + ext. Albo zrobic kopie terminalem, i potem przywrócic tez przez terminal. Albo zrobić kopie przez astro, i przywrócic przez astro. I jeszcze wiele innych sposobów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle sprecyzowałem pytanie. Zrobiłem nandroid backup (ze wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami). Czy mogę zrobić restore i będę miał wszystkie aplikacje jakie miałem ? Czy w ogóle można robić taki backup a później bez problemu mogę zrobić restore i nic się nie stanie.

Nandroid backup i kopia jest na karcie w folderze nandroid

To wiem ;]

Edytowane przez Attache

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak zrobiłes nand + ext to mozesz robic co CI sie podoba, jak zrobisz restore tego nankda, to wszystko bedzie jak było, wraz z aplikacjami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki. Wszystko wyjaśnione. Temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

kowal_001 - na Magiku prawie nikt nie używa apps2sd więc nie trzeba robić backupu razem z ext, bo wszyskie aplikacje siedzą w /data a nie na karcie pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak ktos ma 32b to też? nie wiem cyz sie robi ext cyz nie, napisałem więc inne alternatywne sposoby do backupu danych :)

down.

Nie, ja po prostu szybciej klikam niektórymi palcami, dlatego literówki sie wkradają. Klawa dobrze chodzi :P

Edytowane przez kowal_001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baggus, odpowiedziałeś na nurtujące mnie pytanie, czy zacząć używać apps2sd. Dzięki.

kowal_001, y = z, z = y - Ctrl + Shift pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nand restore przywraca również stary rom, czy można go używać jako powrotu do ustawień i aplikacja z poprzedniego romu na nowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi