Skocz do zawartości
lalas

P8 Powiadomienia push w ING Bank nie pojawiają się

Rekomendowane odpowiedzi

lalas

Witajcie

Czy korzysta ktoś z apki ING Banku na P8 i działają mu powiadomienia push?

Ja korzystam i we wcześniejszym telefonie Xperii L na andku 4.2.2 powiadomienia transakcji push działały, pojawiały się w belce powiadomień. Na P8 niestety nie chcą działać, aplikacja dodana do chronionych powiadomienia w aplikacji są ustawione. Nie wiem czy to wina P8 czy ogólnie androida 5.0

Aktualnie posiadam oprogramowanie z T-Mobile w wersji ...B160

Edytowane przez lalas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esc

Nie chce siać zamętu ale nie wiem czy oni w ogóle mają push w rzeczywistości.moim zdaniem apka jest uwalona i ma interwal czasowy gdyż u mnie powiadamiania przychodzą już dawno po operacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

Android 5.0 raczej nie jest winny, gdyż posiadam go u siebie (w HTC M8), i powiadomienia jak najbardziej działają. Choć faktycznie czasem z opóźnieniem przychodzą, choć zdecydowanie częściej są zaraz po wykonaniu operacji.

Zauważyłem że opóźnione przychodzą tylko wtedy, gdy transmisja danych w telefonie jest nieaktywna, tzn. gdy telefon przez dłuższy czas leży nieużywany i nie ma połączenia z siecią.

@@Esc to że Ci przychodzą z opoznienim może być winą ustawienia interwału synchronizacji w telefonie.

HTC One_M8 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

Podejrzewam, że w tym wypadku wina leży po stronie P8. Tak jak pisałem wcześniej na Xperii L działały błyskawicznie, dokonywałem płatności kartą i za kilka sekund powiadomienie było w belce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacha

Witam. Problemem z powiadomieniami winna jest nakładka EMUI. Mnie pomogło ustawienie wszystkiego wg. tego schematu http://www.download.net.pl/opoznione-powiadomienia-w-telefonach-huawei-jak-je-naprawic/n/7675/ . Niestety nadal nie działa mi powiadomienie Hangouts przy zablokowanym ekranie. Nie mogę aplikacji Hangouts dodać do chronionych bo nie ma jej na liście też tak macie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ten problem z powiadomieniami z ING pojawił się po aktualizacji z B150 na B160, zresztą nie tylko ten, powiadomienia z RSO,, gps wolniej wyłapuje pozycję,jest niestabilny, nie wiem dlaczego wykasowało mi mapy do IGO(były na karcie sd) i bateria szybciej pada. Przywróciłem ustawienia fabryczne i dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

@@jacha

dzięki za linka z poradnikiem, wszystko ustawione zgodnie z instrukcją, powiadomienia ING nadal nie działają niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja zrobiłem że działają Soft 170 w aplikacji ing trzeba włączyć powiadomienia i u mnie dziala jak będziesz chciał to pomogę co trzeba

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lalas

@@Aleksander_Mazurkiewicz

Jak możesz to podpowiedz jak w aplikacji te powiadomienia włączyć, szukałem ale nie znalazłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi