Skocz do zawartości
Tanieczdiablem

Telefon się nie włacza/ ładowanie się loga samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przy rozładowaniu się telefonu lub ładowaniu telefon się nie chce włączyć . 

Cały czas jest ładowanie loga samsung może to trwać nie skończoność .

Po podłączeniu do komputera też nie wyszukuje telefonu.

Bardzo zależy mi na odzyskaniu zdjęć .

Samsung Galaxy s 3 .

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@@Tanieczdiablem,

Pamiętasz może jaką miałeś wersję softu w telefonie?

Najlepiej byłoby wgrać za pomocą programu Odin rom jednoplikowy (najlepiej taki który masz na telefonie). Po wgraniu romu zdjęcia w telefonie zostaną nienaruszone ponieważ nie zostanie wykasowane nic z pamięci wewnętrznej telefonu.  

Jak wgrać masz tutaj:

http://forum.android.com.pl/topic/101567-odin-flashowanie-oryginalnych-romow-samsunga-za-pomoca-odina/page-1

Instrukcja dla romu jednoplikowego. Pamiętaj tylko żeby nie robić wipe data/ factory reset. Jak to zrobisz to stracisz wszystkie dane z telefonu, w tym zdjęcia.

Jeżeli nie pamiętasz jaki masz wgrany soft na telefonie to wgraj ten:

http://www.sammobile.com/firmwares/download/36995/I9300XXUGNG3_I9300XEOGNG1_XEO/

Oczywiście wszystko to dla modelu S3 I9300. Upewnij się jeszcze czy masz na pewno taki model telefonu. Wgranie nieodpowiedniego softu skutkuje trwałym uszkodzeniem telefonu!

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tak napewno s3 bez lte czyli I9300. Niestesty nie pamietam Softu .. Wczoraj udalo mi sie podłaczyć go do komputera tzn . nie do końca ponieważ po podłączeniu sterowniki nie mogą się zainstalować i cały czas pisze o nie udanej próbie.

Pozdrawiam

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

Spróbuj jeszcze podładować akumulator w telefonie i dopiero właczyc telefon. Zostaw pod ładowarką na 2-godz. Jak masz mozliwosc to wymień akumulator.

Co do podłączenia telefonu pod PC. Kabel USB musi być oryginalny. Spróbuj podłączyć telefon pod inne złącze USB w PC. Wgraj program samsung KIES na PC. Zawiera on już w sobie sterowniki niezbędne dla s3. Tylko KIES a nie KIES 3 - który obsługuje nowsze telefony.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem podobnie, telefon stanął na logo  samsunga, na kablu jak był podłączony czasem przechodził dalej. Tylko zanim miałem ten problem to telefon miał problemy na wyświetlaczu(zakłucenia). Wymiana baterii mi wtedy pomogła. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi