Skocz do zawartości
Akasza

Nowy telefon do 850zł

Rekomendowane odpowiedzi

Akasza

Witam
    Poszukuję telefonu, który miałby dobry aparat fotograficzny, ekran max 5" i byłby szybki w działaniu. Dodatkowo zależy mi na tym, żeby telefon nie był anoerektyczny - chciałabym żeby miał swój "ciężar" i nie był zbyt cienki.

Zastanawiam się nad Asus ZenFone 2 Laser 5.0 ze względu na świetny aparat i wymiary bryły ale czytałam, że może się przycinać, czego absolutnie nie znoszę :<
    W grę wchodzi też Huawei P8 lite, ale obawiam się co do jakości jego zdjęć, a poza tym jest strasznie lekki i plastikowy co zupełnie mi nie odpowiada

Ostatnim na mojej liście jest Motorola moto 3g ale nie jestem do niej przekonana

Prosiłabym o pomoc bo siedzę i przeglądam telefony od tygodnia i mam straszny mętlik w głowie. Chciałabym też zaznaczyć że zupełnie odpada u mnie marka Samsung i Nokia Lumia, więc tych telefonów nawet nie chcę brać pod uwagę - po prostu się z nimi nie lubię :)

Edytowane przez deus
    Zdjęcie prefiksu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aveb

Huawei P8 lite telefon podobno wypada dość dobrze za tą cene , jedyna wada wykryta przez znajomego to słaba jakość i  szumy podczas rozmowy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #Pedro

P8 Lite to badziewie. Bateria średnio intensywnego użytkowania nie jest w stanie przez cały dzień wytrzymać, a do tego problemy z dotykiem, które często powodują wstawianie po 2-3 razy tej samej literki przy pisaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Akasza

No właśnie Huawei mnie tą baterią martwi + to strasznie anorektyczny plastik.

Asus mnie przekonuje tylko słyszałam że może zwiechy łapać? Ktoś coś wie na jego temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi