Skocz do zawartości
dombeo22

Hard Brick Telefonu - naprawa (poradnik)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dobrze widzę, to pomyliłeś port com, w programie musisz ustawić taki jak masz  w oknie menedżera urządzeń w tym wypadku COM41

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

nie ma znaczenia jaki jest numer portu

Edytowane przez Araa
    Nie cytujemy posta wyżej w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ikarus

W Board Diag jak chce extractowac plik TOT wychodzi mi komunikat "ERROR - MAX number of partition" ...o co kaman ? mam 2 partycje to za dużo czy o co chodzi ?

UPDATE : sorry...zapomniałem wypakować plik z rara xP już tyle się męczę z tym fonem że już głupieje...oby ten sposób mi pomógł.

Edytowane przez Ikarus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

nie ma znaczenia jaki jest numer portu

właśnie, że jest znaczenie. skoro telefon jest wykrywany w tym trybie jako urządzenie podłączone przez port COM, i można numer portu zmienić w oknie menedżera urządzeń, to znaczy, że do prawidłowego działania wymagane jest podanie właściwego portu COM, spójrz na poradnik! Jeśli było by obojętne, jaki to port, to czy było by napisane, żeby zapamiętać numer portu? (Krok 4) Zresztą sam to sprawdzałem, jak podasz inny port, program nie będzie się komunikował z urządzeniem, tak, jak w przypadku @@ZetVip i będzie wyświetlany taki dokładnie błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@EmdoTheDJ sorry zle przeczytalem twoje pytanie, jak robiłem poradnik byłem już po naprawie telefonu i robiłem go na szybko. wg mnie to raczej oczywiste ze wpisujemy taki sam port jak w menedżerze urządzeń a po drugie napisałem żeby go zapamiętać.

@up szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu wyświetla ci się taki błąd. spróbuj pogooglować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu wyświetla ci się taki błąd. spróbuj pogooglować.

Dombeo - czy mostkowanie może tu pomóc?

G3 na gwarancji i ostatecznie mogę wysłać - to, że dojdą co i jak to marne szanse :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up spróbuj zmostkować delikatnie odkręcając śrubki żeby ich nie porysować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem, dziś przeszedłem ze cm12.1 na stocka 6.0 zrobiłem roota i chciałem zmienic dpi, uruchomiłem telefon ponownie i już się nie podniósł. Gdy podłącze go pod komputer bez baterii pokazuje mi się obraz baterii z wykrzyknikiem, a komputer wykrywa go jako nieznane urządzenie. Czy jestem zmuszony rozkręcać telefon i próbowac go podłączyć metodą "na piny" ? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up niestety tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi