Skocz do zawartości
djcygan2009

Pendrive micro USB a podłącznie do niego Note 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mama oto takowe pytanie o podane wyżej akcesorium. Czy ktoś używa/używał takiego Pendriva micro USB w podłączeniu do Note 4 ?

Działa to na zasadzie, że jak podłączamy tego pendriva do telefonu po przez wtyk micro usb to telefon będzie widział go jako dysk przenośny i możemy bez problemu kopiować dane ? A może nie dobywa się to tak prosto jak na PC i trzeba do telefonu doinstalowywać jakieś aplikacji ? Chciałbym się dowiedzieć czy działa to na zasadzie podobnej do podłączenia pamięci USB pod PC, ogólnie czy zdaje to egzamin i jaki jest transfer i czy nie ma problemu z przenoszeniem danych. Proszę osoby, które wiedzą coś w tym temacie, mają doświadczenie o podzielenie się wiedzą.

http://www.samsung.com/pl/consumer/memory-storage/usb-flash-drive/duo/MUF-64CB/EU

Może ktoś miał styczność z tym modelem pamięci USB i może wygłosić jakąś opinię. Będę wdzięczy za każde opinie, gdyż jest to dla mnie nowy temat z którym nie miałem do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam pendrive Hama 16GB micro USB i USB 3.0 z drugiej strony. Dziala wyśmienicie. Kopiowanie przez Total Commandera odbywa sie tak jak na PC. Po podlaczeniu pendriva otwiera sie od razu jego zawartosc w aplikacji Moje Pliki, w niej też można kopiować.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibias

J.w. Mam taki sam pendrive. To świetny dysk zewnętrzny dla naszego Note

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Krzysztof_Suliko

Czyli mówisz, że aplikacja fabryczna "Moje Pliki" jest wystarczająca aby przeprowadzić transfer danych ? A przenoszenie danych jest możliwe na drodze pamięć wewnętrzna telefonu, karta pamięci -> pendrive i odwrotnie czy na przykład z karty pamięci lub na nią nie da się przeprowadzić operacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Aplikacja wbudowana spisuje się najlepiej.

Samsung o to zadbał.

Można kopiować w każdą stronę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up potwierdzam, choć ja używam też Total Commandera - ale to z przyzwyczajenia z PC.

Edytowane przez Krzysztof_Suliko
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może ma ktoś tego pendrive co podlinkowałem w pierwszym poście i wypowie się o wrażeniach z jego użytkowania, szybkość transferu itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

osobiście używam tego

http://www.amazon.com/SanDisk-Android-Smartphone-Tablet-SDDD-032G-G46/dp/B00HR78S2Q/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1451942393&sr=8-3&keywords=sandisk+micro+usb+drive 

i spisuje się znakomicie szczególnie gdy muszę w szybki sposób zrobić miejsce na karcie nie mając dostępu do komputera. Wideo w największej jakości zajmuje sporo pamięci

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi