Skocz do zawartości
ponczi

Prosba o opinie zdjec do konkursu

Ktore zdjecie Twoim zdaniem nadaje sie do konkursu??  

51 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ktore zdjecie Twoim zdaniem nadaje sie do konkursu??

• 1
        2
      • 2
        1
      • 3
        6
      • 4
        6
      • 5
        15
      • 6
        4
      • 7
        4
      • 8
        13

Rekomendowane odpowiedzi

ponczi

Witam

Jeden z magazynow organizuje konkurs fotograficzny o tematyce wakacyjnej. Zbliza sie jego koniec, jednakze chcialbym dodac jeszcze jakies zdjecie. Wybralem 8, ktore wg mnie moglyby sie jeszcze nadac, jednakze do konkursu dodam jedno, gora dwa.

W zwiazku z tym mialbym prosbe do uzytkownikow forum by wyrazili swoja opinie ( badz oddali glos w ankiecie na numer zdjecia ), ktore z nizej przedstawionych pasowaloby jeszcze do tematyki wakacyjnej.

Zdjecia zrobilem podczas pobytu w gorach stad zdjecia gorskie.

Z gory:D dziekuje za ewentualne opinie badz glosy :)

Zdjecia nie sa profesjonalne tylko amatorskie i przedstawiaja moje spojrzenie na temat gor i wakacji.

1.

ssa44413.jpg

2.

ssa44420.jpg

3.

ssa44424.jpg

4.

ssa44448h.jpg

5.

ssa44460.jpg

6.

ssa44474n.jpg

7.

ssa44486.jpg

8.

ssa44489.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zagłosowałem te które w miarę się nadają.

Konkurs National Geographic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Dzieki za glos :)

Nie, to nie z NG tylko z KŚ ( ogolnie jak ktos zainteresowany wzieciem udzialu to polecam bo ponad 200 nagrod do wygrania ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

głosy oddane wybrałem 3 najlepsze moim zdaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi

Również zagłosowałam i także na numer 3. Ci ludzie dodają uroku temu zdjęciu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

•• Wakacyjny konkurs fotograficzny 2011 to?

ii. udziela Organizatorowi nieodpłatnej, nieograniczonej terytorialnie licencji na publiczne udostępnienie fotografii przez Organizatora i/lub Usługodawcy (z prawem sublicencji) na stronie www.komputerswiat.pl/konkursfoto.aspx na potrzeby realizacji i promocji Konkursu w taki sposób, jak również na wszystkie czynności konieczne dla udostępnienia zdjęcia i realizacji Konkursu, w tym w szczególności wprowadzania do sieci komputerowych, Internetu, wielokrotne utrwalanie i zwielokrotnianie fotografii każdą techniką, przesyłanie zdjęcia innym podmiotom współpracującym w jakiejkolwiek formie i jakikolwiek sposób, a także na przekazanie nadesłanych zdjęć. Zwalnia Organizatora, Głównego Partnera, Usługodawcę oraz inne podmioty współpracujące przy organizacji Konkursu z odpowiedzialności z tytułu opublikowania nadesłanych przez siebie fotografii, a w przypadku pokrycia przez w/w podmioty jakichkolwiek roszczeń osób trzecich z tytułu niezgodności ze stanem faktycznym.

Jak ja nie lubię takich konkursów :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

tak to - akurat zdarzylo mi sie juz wygrac 2 lata temu w takim konkursie ( rok temu chyba tez cos wygralem, ale zawalilem jedna mala sprawe i ostatecznie nie wygralem ) i w tym roku tez biore udzial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MroziQ

3 i 8. Gora ta sama, ale nie wiem, czy zdjecie prezentuje sie lepiej z ludzmi czy bez :P

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na konkurs fotograficzny najbardziej nadają się zdjęcia 4 i 5. Tak zagłosowałem.

Mam jedną uwagę do zdjęć. W górach zawsze przy takiej pogodzie polecam używać filtr polaryzacyjny.

Zdjęcia wychodzą wtedy o niebo lepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x