Skocz do zawartości
janoazs

Samsung Glasaxy S2II I9100 - przerabianie filmów z avi do mp4

Rekomendowane odpowiedzi

szukam już od dłuższego czasu programu dzięki któremu będzie możliwe przekonwertowanie filmów zapisanych w np. avi na mp4 ale z rozdzielczością maksymalnie wykorzystującą wyświetlacz w naszym telefonie 800x480p

czy ktoś mógłby mi podesłać nazwę takiego programu?

jeśli jest to zabronione z powodu łamania jakichś reguł to proszę wysłać nazwę na PRIV'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na pc jest swietny konwerter wielu formato - format factory. tyle opcji konwertowania ze na pewno ci sie spodoba. ale to na pc....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz tą stronę www konwerter online Online converter - convert video, images, audio and documents for free Jest dużo różnych formatów do konwertowania. Więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyne ograniczenie to 100 mb. Zaś jeśli chcesz ściągać filmiki HD z youtube to polecam byś wykasował www. oraz kropkę a wstawił 2 litery ss, czyli ssyoutube i zatwierdzasz enter i potem ładuje się strona i masz do wyboru możliwość ściągnięcia filmiku o różnych rozdzielczościach gdzie plik jest zapisywany w mp4. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atc5

tak z ciekawości po co konwersja ,jak ten telefon "żre" wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam SGS2 ... mój Kies po USB niestety próbuje przekonwertowac przy przerzucaniu.

Mój nie żre wszystkiego. Jest jakas metoda inna niz kies (kies air chyba lepiej, ale tam wolniej idzie po wifi) zeby przerzucic (nie uzywam karty pamieci) ?

Do konwersji uzywam mojego softu pozostałego po nokii - Nokia Video Converter Factory Pro (jest swietny).

Mam też Leawo AVI Conwerter, ale jego nie udało mi sie zmusisc do generowania zjadliwych dla sgs2 filmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atc5

kies...to od razu "delete" :), najzwyczajniej w świecie podpinasz kablem usb, na górnej belce pojawi się ikonka usb, sciągasz pasek do dołu klikasz na to usb i podłączasz usb, nie wiem jak prościej (instrukcja str 111), komputer zobaczy wewnętrzną telefonu jako usb drive. NIe trzeba konwertować, idzie szybko bo po usb :). Telefon "żre" avi, dvix,xvid,mkv 720p, 1080p, nie sprawdzałem rmvb....bo nie używam :).

W przypadku filmów HD jedyne ograniczenie to system plików pamięci fona (karty zewnętrznej też) FAT32....czyli max wielkość pliku to 4GB, więc jak masz film np 10gb trzeba go pociąć np mkvtool i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A fakt to działa w trybie debugowania USB. Bez tego działoło przez ustawienia - "połącz pamiec USB do komputera". W kazdym razie Kies sie przydaje ... manager kontaktów, adresów, synchro itd.

W kazdym razie dziekuje. MOV z Canona nie czyta... Ale reszta zwykłych formatów całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marioo

A ja mam problem z odtworzeniem niektórych .avi za pomocą fabrycznego odtwarzacza.. Filmy działają bez problemu ale inne filmiki w .avi już nie (pisze nieobsługiwany format). Ktoś ma radę? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atc5

QQ player (ale wymięka przy full hd 1080p...darmowy), MX video player (obecnie chyba jedyny używający nasze dual-core....płatny) i pewnie jeszcze pare innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi