Skocz do zawartości
BlueBlazer

Rootowanie Note 5

Rekomendowane odpowiedzi

Testowalem porty na note 4 i faktycznie wszystko z edga dzialalo poza zegarem. Tlumaczono to jednak brakiej krawedzi fizycznej na ekranie. Chyba lepiej poszukac jakiejs apki. Ale generalnie dla mnie edgowe funkcje na ekranie flat sa deczko bez sensu. Inna sprawa ze uwazam edgowe bajery za malo funkcjonalne. Testowalem je i szybciej wybiore nr do danej osoby czy apke sam niz za pomoca tych ficzerow...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś wie jak wgrać rota i twrp do N9208 DUAL,i skąd pobrać te dwa pliki.Obecnie mam wersię N9208ZTU2AOL1.Czy mogę wgrać rom z taką końcówką  N9208XXU2AOJ5 na ten co mam.I chciałbym się zapytać czy ktoś rootował ten telefon

Edytowane przez czarny kot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a flagę nabiłeś? czy jest już na to sposób?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Oczywiscie, ze flage nabilem. Wyszedlem z zalozenia, ze jak bede sprzedawac telefon za niecaly rok, to gwarancji zostaloby tak czy owak miesiac czy dwa, wiec bez roznicy. A telefon teraz bede ubezpieczac, wiec jesli cos sie z nim stanie, to mlotek w rece i sru...

Rom Ketana jest rewelacyjny.  Poki co nie zauwazylem bugow zadnych, choc pare opcji nie dziala, mimo, ze sa w ustawieniach, np wifi calling, VoLTE, floating messages (to wszystko na przyciskach w belce powiadomien), czy zegar nocny zö Edge Pluusa.

No co do Volte to.dziwna sprawa bo chyba jest to powszechne i dzialac powinno? Natomiast co do wifi calling no to nie wiem. Prawdopodobnie nie obsluguje tej funkcji u ciebie siec? Szkoda ze nie mozesz tego sprawdzic bo volte i wifi calling sa dwiema rzeczami ktorych mi brakuje i bylbym sklonny zarykowac roota :) moze ktos zaryzykuje na n9208 dual i wtedy sie okaze ktory rom wrzucac:) ja nigdy tego nie robilem wiec tym bardziej nie wiem czy sobie z tym poradze. Ale zobaczymy moze ktos cos podpowie jak sytuacja wyglada z rootem na tym modelu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@czarny kot szukaj na XDA. Dual to malo popularny model u nas, wiec lepiej tam popatrz. http://forum.xda-developers.com/note5/help/galaxy-note-5-sm-n9208-t3198411/page2 <----- tutaj poczytaj, bo jest o tym modelu i roocie.

@@KaleidGalaxy ale dziwi mnie, ze zegar wyskakuje na chwile i znika. Wcoraj nawet na dobre 3 sekundy mi sie pojawil. I przydalby mi sie. Wiec ciagkle sie dziwie, ze nie da sie tego niby zrobic, skoro wyskakuje na chwile. Malo tego - jak telefon jest odwrocony, to dziala powiadomienie swietlne... mimo braku krawedzi.

Same ficzery z Edga moze nie sa wow, ale np edge friends mi pasuje, bo na ekranie blokady wysuwam sobie znajomych i od razu wybieram numer.;)

@@xxxprzemo VoLTE na pewno mi nie dziala, bo nawet LTE nie mam w swoim pakiecie. WifiCalling tez nie slyszalem, zeby moja siec wspierala. Nie mam cisnienia na to tak na prawde. Czasem gadam przez Whatsappa i jakosc jest krystaliczna i nie sadze, zeby ktores z tych dwoch technologii mialoby miec jeszcze lepsza jakosc rozmow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc udało mi się zrotować swój telefon N9208 i TWRP też wgrane 

Edytowane przez czarny kot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje:) i powiedz nam tu wszystkim jak to smiga? :) bardzo jestem ciekaw bo mam ten sam model co ty... nie wiem czy ten sam rom.bo nie sprawdzalem ale sam jestem ciekaw jak to smiga:)
Pojawila ci sie opcja w ustawieniach wifi calling tak jak koledze wyzej Blueblazer'owi? :) korzystasz z volte? Bo u mnie podczas wykonywania polaczenia z 4g przechodzi w 3g:/

Edytowane przez jeronimo
nie cytujemy post poprzedzajacy odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Mam wgrany N9208_OJ5_DrKetan_custom_ROM_L1 do tego SM-N9208_SEA-kernel-SkyHigh_TW_v3.3--[16-01-01] ,na razie trudno powiedzieć jak ten rom będzie śmigał,na razie wszystko ok.Nie znalazłem tych funkcji o jakie pytasz czyli wifi calling z vollte nie korzystam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam problem z angielskim może ktoś by podpowiedział jak i skąd wgrać roota i jakiś dobry Rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@rygiel1974

Tu masz temat root Note 5 N920C:http://forum.xda-developers.com/note5/orig-development/note-5-n920c-t3202730

[Dodano: 19 styczeń 2016 - 21:19]

A tu masz romy:

http://forum.xda-developers.com/note5/development

Edytowane przez djcygan2009
Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - @[nazwa użytkownika] wystarczy. Poprawa posta i wykasowanie nie potrzebnego cytatu własnej wypowiedzi w drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sooty

Minął już miesiąc więc czas pomyśleć już o roocie. Pytanie do posiadaczy wersji C. Jak sprawuja się urządzenia. Macie jakieś problemy?

Wysłano z Samsung Galaxy Note 5

Edytowane przez sooty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi