Skocz do zawartości
philip83

[LG G4s] Pamięć masowa względem nowej aktualizacji Andoid OS 6.0. Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Jest owszem tylko 8gb pamięci,ale od czego są karty sd,jeśli będzie aktualizacja do wersji androida 6.0 nie będzie już to problemem,bo będzie cała pamięć traktowana jako wewnętrzna,więc to od użytkownika będzie zależało ile tej pamięci będzie miał i od jego pojemności karty sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

nie wprowadzaj ludzi w bład, android 6 nic nie zmieni w kwestii wielkosci dysku, NIE BEDZIE MOZLIWOSCI ustawienia karty sd jako domyslnej. Taka opcja istnieje juz od bardzo dawna i ledwo ze 3,4 producentów to udostepnia, nikt z wiekszych graczy nawet nie ma zamiaru tego robić. Jakby co to LG juz potwierdziło ze ono w 6 tego nie udostepni :D i co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zrozumiałeś chyba...tu nie chodzi o domyślną pamięć jako karta sd,tylko o to,że pamięć będzie połączona,czyli nie będzie podziału na wewnętrzną pamięć a kartę sd...Czyli jeśli mamy telefon o pamięci wewnętrznej 8gb i wsadzimy w nią kartę sd o pojemności 8gb to mamy ogólnie 16gb (oczywiście nie całe,bo system zajmuje ileś tam gb) a jeśli włożymy 16gb kartę sd to analogicznie mamy 24 gb itd...

Połączony post:

A oto i potwierdzenie moich słów : http://android.com.pl/artykuly/47554-dlaczego-czekam-na-androida-6-0-marshmallow-kilka-najwazniejszych-nowosci/

Edytowane przez kamil79123
    Usuwam zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

chyba ty nie zrozumiałeś :D nie ma żadnego połaczenia , od zawsze była mozliwosc pełnej instalacji na karcie sd. fajnie ze przytaczasz artykuł z wrzesnia gdzie to były PIERWSZE wzmianki co niby ma przyniesc, które potem ani razu sie nie potwierdziły. To mówisz ze ten artykuł sprzed 4 msc jest aktualniejszy niz oficjalna wypowiedz LG sprzed tygodnia gdzie powiedzieli wprost ze taka opcja nie zostanie udostepniona? :D

Usunąłem niepotrzebne wyrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze, to nadal nie rozumiesz,instalacja na karcie sd a połączenie pamięci, to dwie różne rzeczy...Po drugie, to chyba musisz być dyrektorem LG,skoro masz takie informacje Po trzecie,ja podałem źródło tej informacji.

Usunąłem zbędną dyskusję i cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

no to jasniej i wielkimi literami bo widać inaczej nie idzie : WIEKSZOSC PRODUCENTÓW BLOKUJE TA MOZLIWOSC :D teraz dotarło? Nie jestem dyrektorem LG, wystarczy ze patrze aktualnie a nie na stare teksty sprzed 4 msc w których autor coś sobie wyobraża o czym nie ma pojęcia. Tak ty podałes żródło ,,stare i z tekstami PODOBNO" a ja ci nie podam bo nie jestem twoja mamą i nie chce mi się szukać :D jak zechcesz to znajdziesz. Oficjalne informacje vs ,,wydaje mi sie" ...no naprawde komu tu wierzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

Właśnie dostałem potwierdzenie ani Lg G4 ani G3 na oficjalnym androidzie 6.0 nie mają możliwości traktowania karty sd jak pamieci wewnetrznej. No chyba że uważasz że flagowce nie beda tego miały a budzetowce juz tak :D i co teraz?

pojemności karty sd.

Usuwam zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostajesz te potwierdzenia ,ale jakoś ich tu nie pokazujesz :D Samsung Cię wynajął :D ?

Usuwam zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Notatka od Moderatora Globalnego: Positive
    wykrzyk.png Panowie! Zrobimy tak: przywrócimy wszystkie posty i proszę przeczytajcie je sami jeszcze raz. Jeżeli dla Was to jest merytoryczna dyskusja, to niech tak będzie. Proszę Was, trzymajmy się tematu i miejmy do siebie szacunek na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

tak, i ten Samsung nazywa sie : uzytkownicy LG G3 i 4 których jest pełno na forum a dzis G3 dostała oficjalke :D coś jeszcze madrego masz? Wiem ze jestes zbyt leniwy by to sprawdzic, ale to juz mało mnie interesuje

Usuwam zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi