Skocz do zawartości
philip83

[LG G4s] Pamięć masowa względem nowej aktualizacji Andoid OS 6.0. Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz cały czas o innych modelach,które mają po 16gb albo 32,ja przytoczyłem tekst o androidzie marshmallow ,owszem sprzed 4 miesięcy,ale nie jest powiedziane,że jeśli wyjdzie na g4s,to tak nie będzie.

Edytowane przez Raciborski
    Usuwam zbędną dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

Jezeli uwazasz ze budzetowiec dostanie lepsze możliwosci niz flagowiec za 2,5 tys to gratulacje :D Przeciez jeszcze przed chwila pisałes ze kazdy LG dostanie bo tak mówili. Ba, kazdy telefon z androidem 6 miał wg ciebie dostaća tu sie nagle okazuje ze tylko jeden budzetowiec na swiecie dostanie? ojoj, na pewno :D

Edytowane przez Raciborski
    Usuwam zbędną dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Budzetowiec za 1000 zł...haha,budżetówce to np lg bello albo spirit ...Jeszcze raz powtarzam,że opieram się na artykule...Szkoda dyskusji,jeśli nie masz tego modelu,idź gdzieś indziej i daj ludziom rozmawiać o tym konkretnym telefonie,żegnam

Edytowane przez kamil79123
    Usunąłem złośliwe kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

nie mierz wszystkich swoją miarą serio. Przecież jeszcze przed chwilą mówiłeś ze KAZDY telefon z androidem 6 otrzyma taka mozliwosc a tu nagle juz nie otrzyma? :D bo się opierałeeees na starym artykule w którym nic nawet nie jest konkretnego napisane? no jakaaa szkoda :) na nowy rok życzę czytania nowych wiadomosci a nie starych z cyklu ,,autor przypuszcza". Ta najnowsze LG nie dostana tej funkcji, ba zaden nie dostanie z andoridem 6, tylko ten LG bo jest wyjatkowy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie napisałem tego artykułu,tylko go przeczytałem,więc pretensje miej do autoraj...Kończę z Tobą rozmowę,kolejne odpowiedzi zignoruje,czekam na ludzi,którzy chcą pogadać o tym modelu a z Tobą kończę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

a co ma autor to pisania bredni? on napisał 4 msc temu co MOZE BYC bo takie ma przecieki i nic wiecej. A ty dalej ślepo na ściane biegniesz bo przecież coś ktoś gdzieś kiedys napisał :D Trudno dyskutować z tobą skoro jak sam mówisz nie masz najmniejszego pojecia o czym piszesz a ,,wyczytałes sobie gdzies kiedys" A ja wyczytałem w Klewkach są Talibowie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróć do szkoły zwrot grzecznosciowy "Ty" pisze się z dużej litery...Moze w liceum się czegoś nauczysz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

no kolejne telefony dostają androida 6 i w ani jednym nie ma tej super opcji połaczenia pamieci z karta sd :D czy ten telefon będzie jedynym cudem na rynku który dostanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,będzie jedynym :D//ciach//

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amolex

oj chyba nie dostanie androida 6 a przecież to taki flagowieeeec :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi