Skocz do zawartości
Baron Rafau

[5.1.1][P760/P769] Cyanogenmod 12.1 by EdwinMoq [Unofficial]

Rekomendowane odpowiedzi

@r4d3oN

Mi wszystko działa. Spróbuj na innej przeglądarce. Wyczyść też pliki cookies i zobacz czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
r4d3oN

Rom śmiga puki co na moim starym lg wiec sprawa z kernel panic wygląda na rozwiązana ;-)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po aktualizacji zauważyłem znaczną poprawę w płynności systemu

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

rowniez mam l9-p760, chcialbym zapytac czy ten rom jest stabilny? i prosbe krok po kroku instalacji, nie chce namieszac bo robie to pierwszy raz i nie chce nic poknocic. Moge wgrac bezposrednio na mojego starego stocka 4.1.2

Edytowane przez bartekc00
Nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze co najlepiej zrobić, to odblokować bootloader, jeśli nie pójdzie (telefon się będzie restartować, zamiast dać się odblokować), to robisz roota za pomocą Kingo root. Potem instalujesz Flashify i w nim klikasz na opcję flash recovery image, po czym wybierasz choose a file i szukasz TWRP.img pobrane wcześniej z pierwszego posta, gdzie jest rom i recovery. Następnie reboot do recovery i (polecam zrobić kopię zapasową dotychczasowego systemu na wszelki wypadek. Wybierasz opcje backup i odpalasz. Gdy będziesz chciał przywrócić oryginalny system, to wybierasz opcję restore) dajesz wipe --> advanced wipe i zaznaczasz data, cache, dalvik-cache, system. Cofasz się do głównego menu i wybierasz install, po czym wybierasz ten rom, następnie robisz to samo z gappsami. Na końcu reboot system i czekasz, aż się włączy. Jeśli będziesz miał bootlopa to możesz jeszcze raz spróbować zainstalować - aby wejść do recovery, przy wyłączonym telefonie trzymasz power+volDown+Home i gdy telefon zawibruje puszczasz tylko power a resztę trzymasz, aż pojawi się recovery. 

Jeśli będziesz chciał przywrócić stocka, to robisz to przez KDZ. Aby to działało musisz przy wyłączonym telefonie trzymać volUp i podpiąć kabel USB do komputera. Telefon wejdzie w tryb S/W i możesz użyć flashowania przez KDZ.

Edytowane przez Baron Rafau
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pablo+

Warto taką rozszerzoną instrukcję podlinkować do 1szego postu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie zainstalowalem cm na moim p760 ale mam problem wyskoczylo mi failed przy probie instalacjii gapps. co moze byc powodem?

error code: 70

- unmounting / system

E: Error executing updater binary in zip .....

Error flashing zip......

FAILED

Edytowane przez byq8327

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj jeszcze raz, albo inne gapps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
r4d3oN

Mi też gapps nie szły dopiero micro poszło

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1