Skocz do zawartości
Baron Rafau

[5.1.1][P760/P769] Cyanogenmod 12.1 by EdwinMoq [Unofficial]

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawach prywatności, albo czymś podobnym. Nie pamiętam dokładnie, a sprawdzić nie mam jak, gdyż moja l9 jest totalnie uceglona.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sciaglem root cheker - brak  roota . Narazie odpuszczam. moze musze go jakims programem znowu zrootowac skoro nie dziala mi przez przelacznik no nic trudno , jak by ktos wpadl na jakis sposob piszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może przez to fix root w recovery się zepsuł. Przeinstaluj system (możesz bez wipe data, aby zachować dane i ustawienia - ale może nie wstać, więc na wszelki wypadek backup) i tym razem nie dawaj fix root jeśli się pojawi, a nie powinno

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okay wszystko dziala jak nalezy :D ponownie wyskoczylo koniecznie trzeba kliknac    Do not fix   , mozesz to dodac do poradnika moze sie komus przydac. Wielkie dzieki. jeszcze jedno pytanko da sie zmienic zeby wejscie w menu z aplikacjami wyswietlalo sie w ikonkach a nie alfabetycznie pionowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy od launchera. Zainstaluj Nova Launcher jeśli chcesz mieć duże możliwości konfiguracji

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@byq8327

Jeżeli chcesz zmienić układ ikon naciśnij ostatni podświetlany przycisk w telefonie. Pojawi Ci się zmiana tapety, widgety i ustawienia, a wyżej będą takie trzy kropki, wciśnij je. Wejdzie Ci w ustawienia launchera i tam będziesz miał układ ikon, przejścia kart itp. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz mam dwa male bledy: aplikacja aparat zostala zatrzymana, oraz brak mozliwosci zrobienia screenshota. Jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź ustawiania, aplikacje i znajdź aparat, po czym wyczyść dane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczyszczenie danych nie pomoglo po restarcie wszystko wrocilo do normy .dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zrobić screenshota w tym romie? Bo nie mogę znaleźć.

Edytowane przez michal26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi