Skocz do zawartości
Sebastian Nawacki

Etui z okienkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem wczoraj etui z okienkiem do mojego P8. Po włożeniu telefonu nic się nie dzieje. w ustawieniach telefonu opcja klapki z okienkiem jest załączona. Co mogę jeszcze zrobić aby uruchomić tę opcję.

Edytowane przez Cyfek
    Dodanie prefiksu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie sa modele ktore maja czujnik magnetyczny i takie ktore go nie maja :) i takie etui sa dla tych pierwszych, bez czujnika  niestety nie zadziala, juz to przerabialem kiedys z innym modelem telefonu, mozna by sie klucic ze sprzedawca ( oczywiscie przez Urzad Obrony Konsumenta ) ze sprzedal telefon niezgodny z opisem i wtedy powinien go wymienic, ale to niestety troszku trwa, w moim przypadku czekalem prawie 2 miesiace, ale dostalem tel taki jaki chcialem, zgodny z opisem :) okazalo sie ze sprzedawca niby nie wiedzial ze sa dwa rodzaje tego samego modelu, ( zreszta tak jak ja ) z ubozsza specyfikacja i lepsza i  sprzedawal je w tej samej cenie za co oczywiscie mu sie troche dostalo, bo roznica w cenie miedzy nimi to prawie 300 zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez miałem taki przypadek z myPhone Luna. Niestety moja nie obslugiwała klapki. Ciekawe czy da się sprawdzić magnesem. Ktoś wie gdzie jest czujnik? Sam zastanawiam się nad etui z klapką ale tylko jeżeli będzie działać smartcover.

edit

Sprawdziłem u mnie działa. Jak ktoś chce byc pewny to odpalamy inteligentna pokrywę i przykładamy magnes w prawym dolnym rogu telefonu. Dokładnie na czarny pasek pod ekranem na wysokości kratki od mikrofonu. Telefon się wygasza i wyświetla okienko z zegarkiem (kilka do wyboru), powiadomienia jeżeli są i umożliwia odbiór rozmowy.

@Sebastian Nawacki a jaki to eyui kupiłeś daj jakiś link. Przetestuj z magnesem może to etui coś oszukane.

Edytowane przez donleone1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi