Skocz do zawartości
klo

Bardzo słaba dioda doświetlająca...

Rekomendowane odpowiedzi

rrobopl

a na pewno dokonaliście zmian? u mnie w niektórych programach mimo roota wywalało że nie można zapisać blablabla... w total commander się udało i widać różnicę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

u mnie za pisało. na czymś musieli zawalic

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    G3NIO

Faktycznie, latarka w Z3C nie jest najmocniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja u siebie również zauważyłem tą "wadę?" Nie wiem nawet jak to nazwać haha. Ale w porównaniu do starej poczciwej S3 to tak jakby ta dioda w Z3C świeciła na takich 10/20%. Jest jakaś możliwość poza root by to podkręcić ? Z drugiej strony ciekawe czego producent obniżył podświetlenie do tak żałosnej wartości... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można "naprawić" błędy twórców :) Oczywiście mając roota. http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/mod-torch-boost-led-power-using-z1-t2886705 Ten mod działa także na LP, ja patrząc w zmiany w pliku zauważyłem że jest różnica między światłem z latarki w modzie medium a medium dla latarki, aparatu i flasha. Dlatego zrobiłem swój pliczek :Phttps://drive.google.com/file/d/0B_sWQQrfWneAWGx1cjhPZ2txZU0/view?usp=sharing

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

bo dioda jako do aparatu jest mocna ale do latarki nie

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pesymik

szkoda że w Sony nikt nie wpadł na tak genialny pomysł jak dwa poziomy jasności diody LED w zależności od trybu telefonu(aparat lub latarka) :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

@@bartekReaper

Można ten "Twój pliczek" spokojnie flashować w recovery? :rolleyes:  Sprawdzałeś to może na SlimRomie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem go w ZipMe, a ogólnie sam U siebie edytowalem ten plik i świeci dużo mocniej. Jak nie chcesz flashowac to po prostu zedytuj lub podmien plik. Mówisz o SLIM czy slimrom na CM? Jeśli to 1 to używam I działa A jeśli to 2 to nie wiem.

Wysłane z mojej Z3

Compact przy użyciu Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

Dzięki @@bartekReaper faktycznie edycja pliku i zmiana wartości z 25000 na 250000 działa (oczywiście po restarcie fona) :) Oczywiście chodziło mi o Slima tego opartego o stock :)

Swoją drogą gość co w Sony ustawił latarkę na 10% "mocy" powinien popełnić harakiri razem z tym co przyklepał 8Mpix aparat automatyczny w naszym telefonie.

Wstyd dla Sony, że trzeba rootować ich telefony tylko po to aby aparat robił zdjęcia zgodnie z danymi załączonymi w specyfikacji telefonu (czy reklamach) czy aby latarka świeciła jak latarka.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi