Skocz do zawartości
klo

Bardzo słaba dioda doświetlająca...

Rekomendowane odpowiedzi

kam332

@@kshell

Czy dioda jako latarka po modzie po kilku minutach nie nagrzewa się bardzo?? W aparacie błyska i tyle, a jak tu będzie często używana przez dłuższy czas to coś czuję, że mogą być kłopoty z nagrzewaniem się i/lub zmniejszeniem żywotności tej diody.  

Co do aparatu To fotki 8mpix zajmują 3mb, a 20 mpix 10 mb. Ja zostawiam automatykę na 8mpix i nie będę modować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kshell

@@kam332 Nie wiem czy się bardzo nagrzewa bo nie używam diody jako stałego źródła światła. Góra 1-2 minuty gdy potrzebuję coś szybko sobie doświetlić. Zedytowałem ten plik dopiero dziś i jak sprawdziłem to w tym czasie nic się zbytnio nie nagrzewa. Już to pisałem ale się powtórzę. To nie jest jakaś niewiadomo jaka nowość ani odkrycie. Miałem już diodę LED w Sony Ericssonie K750 (w 2007 roku) i nic się nie nagrzewało. Miałem w pozostałych telefonach i nigdy się nie przepaliła - a świeciła zawsze mocno.

Edytowane przez kshell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu paczki zip latarka świetnie świeci, ale...
    Czasami działa ona normalnie, a czasami zauważalne jest "migotanie" diody. Z czego to może wynikać i jak pozbyć się tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie też to występuje ale wystarczy ją wyłączyć ,włączyć ponownie i jest ok ,co do nagrzewania nic takiego nie zauważyłem ,ostatnio miałem włączoną latarkę przez ponad pół godziny i nic się nie grzało

Edytowane przez patrikos23
    Nie cytujemy posta poprzedzającego-poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi