Skocz do zawartości
cegla5055

[MM] "brak wystarczającej ilości pamięci do przechowywania danych" przy przenoszeniu aplikacji na kartę SD, na której jest miejsce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak jest u was z przenoszeniem aplikacji na kartę SD? Ja mam wolne na karcie 13 GB pamięci i po przeniesieniu 10 aplikacji do pamięci zewnętrznej, gdy chce przenieść kolejną aplikacje pojawia się komunikat, że brak wystarczającej ilości pamięci do przechowywania danych.

Pamięci nie brakuje bo jest ponad 13 GB wolnego na karcie. Problem w tym, że mogę tylko 10 aplikacji przenieść i żadnej innej już. Formatowałem kartę i wyciągałem i wsadzałem jeszcze raz i nic.

Edytowane przez bartekc00
    Proszę starać się opisywać problemy jak najpełniej w nazwie tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sampol

Potwierdzam problem, karta 64gb, wolne ok 40, po przeniesieniu kilku aplikacji na kartę ten sam problem przy próbie przeniesienia kolejnych - informacja "Brak wystarczającej ilości pamięci do przechowywania danych".

Stockowy menedżer plików pokazuje "Pamięć telefonu": Dostępne 57,91 GB, Razem 70,85 GB, z czego wg. ES File Explolera zajęte 4,96/11,25 GB przypada na pamięć wewnętrzną, 7,98/59,61 GB - na kartę SD.

Nie mam pomysłu co z tym począć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam ten sam problem po aktualizacji do MM.Podczas przenoszenia jedenastej aplikacji pasek postępu zatrzymuje się na 90 %,po chwili pojawia się komunikat o braku wystarczającej pamięci. Na karcie SD wykorzystano 680 MB z 28,96 GB. Nie mam pojęcia co jest temu winne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Herdi

Ktoś doszedł dlaczego ? MM umożliwia przeniesienie tylko aplikacji, czy już macie rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wciaz nie mam rozwiazania. Moge przeniesc jedynie 10 aplikacji i koniec. Troche to irytujace jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Ludzie co z wami??? Psioczycie a nikt nie zglasza lg ten problem. Tylko oni to naprawia bo ewidentnie to problem poetarzalny u wszystkich. Zglaszac w LG albo na facebooku albo u bukowskiego na tweeterze.

Wysłane z mojego Tab2A7-10F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sam problem występuje w LG G4C z prawie pustą kartą microSD (sformatowaną w tym telefonie) (stockowy firmware 6.0)

Ktoś, coś?

-K

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Zglaszajcie to do LG niech naprawiaja wade w MM zamist pytac tu. Jak zglosimy to w nastepnej aktualizacji naprawia.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi