Skocz do zawartości
Waldek Bugajski

Nie uruchamia sie po aktualizacji systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę w sprawie mojej Motoroli Moto G 1st. gen. 

Mianowicie mam z nią problem.. W dniu dzisiejszym pare razy instalowalem od nowa soft ponieważ chciałem wgrać cm. Po kilku próbach zrozumiałem że cm 13 nie ruszy mi na Kit Kacie więc postawilem system od nowa i postanowiłem go zaktualizować do 5.0

Aktualizacja sie pobrała wyskoczyła informacja o instalacji i się zaczeła. 

Podczas instalacji już pod koniec telefon tak jakby umarł . Jest czarny ekran telefon jest wyłączony. Nie reaguje ani na przyciski, ani podłączenie do ładowarki, komputera . 

Wie ktoś może jak to naprawić ? Czy już jest do wyrzucenia ? Proszę o szybką pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej nic. Wyczytałem na necie że to hard brick.. Ale nie wiem jak to naprawić ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To musisz się nie co więcej pobawić. Jaką wersję miałeś stocka ?

Edytowane przez Martin1984r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    plantator

A takie pytanie, jaka konkretnie miałęś wersję systemu i jaką chciałeś wgrać? Najlepiej podaj z linkiem skąd pobierałeś system, oraz instrukcję wg której to robieś. Aczkolwiek jak jest już tak ciężko że komp praktycznie nie widzi motki to kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4.4.4 robiłem aktualizacje do 5.0 przez ustawienia w telefonie . System pobierał sie przez telefon tzn w nim. No pobrało się i zatwierdziłem żeby instalowało . Pod koniec instalacji zgasł. nie reaguje na nic. To jest hard brick tak wyczytałem na necie. Tam jest napisane jak to naprawić ale mi w menedzerze urządzen pokazuje inaczej niz powinno.. I teraz kicha..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego wygląda ze kit kata na cm 13 więc pewnie uwalił się bootloader. Prawdopodobnie było trzeba z aktualizować z 4.4.4 do np. 5.1, pózniej unlock, twrp i cm13..

Tutaj masz do stocka linka:

http://firmware.center/firmware/Motorola/Moto%20G%20%281st%20gen-2013%29/Stock/XT1032/

wgrałem od nowa czystego kit kata . I w czystym kit kacie chciałem aktualizować system żeby zainstalowac cm ale zdechł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę czytać uważnie ! Napisałem wyżej że teraz telefon na nic nie reaguje nic nie da sie zrobić ! :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi