Skocz do zawartości
GrubyNoodles

Google Cardboard dla Edge+

Rekomendowane odpowiedzi

8 stów na eksperyment Samsunga wywalać nie będę, ale Google Cardboard to zacna próba. Podrzućcie link do jakiejś zaufanej aukcji na allegro tylko:

-żeby pasowało do edge+

-żeby działał przycisk z magnesu tak jak zaprojektowali to w goole

Temat napisałem pod wpływem tego, że przypadkiem w netto za 20 zeta były gogle do kupienia - kasa zadna wiec kupilem i efekt jest, jednak:

-edge z nich sie wyslizguje

-brak magnasu czyni przejscia miedzy menu w oryginalnej aplikacji Google niemozliwymi

Pomozecie? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

Nie 800zl ale 350zl za tyle kupiłem na redconie. No i powiem ze nawet zacnie to wygląda

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciagle za dużo o jedno zero jak za test niwiadomego ;)

Edytowane przez kiler73
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redcoon mial.nawet za 299 zl. A porownaniu kartonu z gear vr to jak s3 mini i Note 5 ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@KaleidGalaxy

Mógłbyś rozwinąć?

Wysłane z S6 Edge+

Edytowane przez djcygan2009
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - @[nazwa użytkownika] wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ciezko chyba oczekiwac ze plastikowe, estetyczne google Oculusa z akcelerometrem, padem dotykowym, regulacja ostrosci itp.Samsung wyceni na 20 zl. Nie ma wiec porownania do kawalka tektury z supermarketu. Te dwa produkty dzieli przepasc technologiczna.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam Gear Vr Light od 29.12.2015 (rtveuroagd - 499zł na raty 0%) w połączeniu z SGS6 Edge+.

Czemu wg mnie warto kupić gvr zamiast cardboard?

1. Materiały - jakość wykonania, bez porównania, solidne trwałe, nie musisz się martwić że zachlapiesz w trakcie....oglądania "filmów ;)

2. Touchpad + fizyczne przyciski. Regulacja głośności, ostrości w pełni funkcjonalny touchpad.

3. Ergonomia. Posiada system chłodzenia(coolerek), minimalizujący parowanie szkieł i odprowadza ciepło. Jest lekki i łatwo go dopasować. Port USB do ładowania telefonu bez konieczności odłączania urządzenia.

4. Dostęp do Oculus i Samsung Store(tylko dla paltformy gear vr). Z wykorzystaniem małego triku można korzystać również z aplikacji cardboardowych, więc w zasadzie mamy do dyspozycji znacznie więcej aplikacji.

To główne powody a pewnie znalazło by się jeszcze kilka. Co do ceny. Oficjalna cena to 99$ więc jak spadnie cena dolara i urządzenie przestanie być "egzotyczne" to pewnie jego cena spadnie. Zresztą jak ktoś wydaje 2500 + PLN na telefon nie powinien mieć dylematu by wydać kolejne 470 - 500zł.

Czy warto?

Tak!

To moje zdanie i biorąc pod uwagę, że jestem fanem samsunga to pewnie nie do końca jest obiektywne. Myślę jednak, że jeśli przez ostatni długi weekend siedziałem codziennie do 3 -4 w nocy i oglądałem filmy 3d, 360 i pogrywałem w smash hits czy Anshar Wars  to jest to wystarczająca recenzja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O widzisz dobrze że napisałeś ;) jak jest z jakością filmów 3D na takich okularach bo myślę o nich.Czy wygląda to jak SD czy jak HD a może full HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

@up raczej coś ponad SD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przetestowałem a w zasadzie przetestował kolega, "Gear Vr Light" można używać w okularach. Oczywiście nadal trzeba uważać by szkła się nie stykały ale jest tam na tyle dużo miejsca, że nie stanowi to problemu. Fajna sprawa dla osób z wadą wzroku i kolejny plus w potyczce z innymi tańszymi odpowiednikami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi