Skocz do zawartości
zelos156

recovery [Root + TeamWin Recovery Project!] Marshmallow 30b i 30c D855 16/32Gb TYLKO!

Rekomendowane odpowiedzi

zelos156

dblokowanie bootloadera

czyli usunięcie na stałe gwarancji! To warto wspomnieć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Tak tam trzeba coś zmienić nie pamiętam dokładnie czy to bootloader czy co tam. Najważniejsze, że metoda LGUP działa i można bez niczego latać między cyferkami androida.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi chodzi o pkt 5 i 6 poradnika. Po co wchodzimy w recowery i co tam jeszcze instalujemy i skąd?

pchnięte z elgie3

Edytowane przez kotomysz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

@@kotomysz Wgrywasz SuperSu które znajduję się w pliku który pobrałeś czego tu nie rozumiesz? 

@ W G4 użytkownicy żeby mogli wgrać Custom rom muszą odblokować Bootloader co wiąże się z utratą gwarancji na stałe. LG wymyśliło zabezpieczenie nie potrzebnie... Mam nadzieję że w G3 tego nie ma. Bo zainstalowanie fulmicsa będzie się wiązało z utratą gwarancji... 

Edytowane przez zelos156

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@

Dobrze by bylo napisac moze jakiegos tutka tutaj albo osobno odnosnie "latania miedzy cyferkami", downgrade. Zapobiegnie to uwaleniem fona dla co nie ktorych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@@zelos156 Z tego co wiadomo, większość jest wzięte, z G4 więc może być naprawdę ciekawie. Mam nadzieję, że tak się nie stanie. W przeciwnym razie będę zmuszony pozostać na 6.0 z rootem. Mam jeszcze 21 miesięcy gwarancji i Bóg wie co może się z fonem stać. Tak, że mam nadzieję, że @Xprit zrobi to pięknie i będzie wszystko śmigać.

@@kotomysz Z tego co widzę, to stare SUperSU pod Lizaka tylko nie widzę sensu wgrywania go skoro KingRoot radzi sobie pięknie z nadawaniem uprawnień i nic nie trzeba innego by zainstalować TWRP i wejść w recovery.

Dodam od siebie, że niedługo tam nam uwalą system, że praktycznie bez utraty gwarancji nie zrobimy nic. I to ma być otwarty system na telefony xD

@daszymek http://forum.android.com.pl/topic/263078-downgrade-z-mm-do-lp/ tutaj masz jak to zrobić. Oczywiście bez utraty gwarancji programem LGUP.

Edytowane przez Araa01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matys1

Chłopaki po tym zabiegu nie widzi mi karty sim a dokładnie kontaktów ale sieć(play) działa pomóżcie! Reset nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

@@matys1 Dziwne u mnie działa normalnie. Nie powinno to wpływać w żaden sposób na sim. Kontakty masz zapisane na karcie sim, czy w koncie google? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam działanie roota i supersu , niesamowita instalacja , jestem pod wielkim wrażeniem tej kombinacji instalacji , wilkie podziękowania dla developerów tej składanki . Tak na marginesie to jest najlepsze wgrywanie roota + twrp jak , narazie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

@@mario1974 To już wina aplikacji, mi poszedł za pierwszym razem, a jeszcze wczoraj w fazie testów, raz na 15 razy rootował....

[Dodano: 05 styczeń 2016 - 17:23]

@@kristo2245 To prawda, tak więc dziękuję za cała grupę, jak i tych co testowali. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi