Skocz do zawartości
bartekc00

tutorial [H815] Odblokowanie Bootloadera oficjalnym sposobem (lista dopuszczonych kodów w temacie)

Rekomendowane odpowiedzi

@@Fireproof

Sam root w andku 5.1 a w 6. to już BL. :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

Witam,

Dzisiaj wrócił mi z serwisu telefon i jako koniec gwarancji już prawie jest to chciałem odblokować bootloader no to zalogowałem się na konto LG podaje IMEI i Device-ID a tam mi wyskakuje info jak daję "confirm", że mój device-id jest "unmatched" i po 8 próbach zablokują mi konto... sprawdzałem device-id ze 3 razy i ciągle mam to samo.. w czym jeszcze może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mam ten sam problem i również telefon był w serwisie. Wysłałem ze względu na bootloop po aktualizacji do Andka 6.0..wymienili płytę główną i teraz chciałem odblokować bootloadera ale wyskakuje to samo co post wyżej.

Edytowane przez johnislaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

U mnie też wymienili płytę, ale telefon dalej ma ten sam IMEI, serial... ciekawi jak oni to wymieniają... Soft to andek 6.0 - 20D-EURxxx hal dobrze kojarzę... Może trzeba samemu jeszcze raz wgrać soft?

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

@@johnislaw, napisałem maila do "developer @ lge com" oco kaman i odpisali że przepraszaja za problem i proszą o wysłanie pleców bez baterii, zdjęcie poniżej 200KB, pewnie coś ktoś spierdzielil i teraz muszę czekać od 1 do 7 dni.... Pewnie będziesz musiał zrobić to samo.... Jak odpisza to dam znać

Edytowane przez forall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

mam to co polecił @@Krzysiek357 ale utknąłem na fastboot oem device-id, i mam wiadomość waiting for device

Edytowane przez Eric

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

@@Eric brakuje ci jakiś sterowników wgraj wszystkie recznie bo z tego co pamiętam jak ostatnio walczyłem z Motorolą to te które pobrały się automatycznie były złe. Po ręcznej aktualizacji połączyło się bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Eric

Mam już odblokowany bootloader teraz twrp tylko mam kolejny problem.. nie mam juz tego okna wyboru urządzeń jak w tym filmiku aby wybrać android device bo tam jest sterownik LGE mobile ADB interface który muszę ustawić sa się go jakoś inaczej ustawić ?

to okno jest 1:25

EDIT: Poszło drugą opcją "3. Skorzystaj z opcji montowania w recovery i przerzuć obraz .img na telefon" 

Edytowane przez Eric

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi