Skocz do zawartości
tomek7545

odzyskanie utraconych danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam nastepujacy problem, mianowicie mialem zaszyfrowany telefon ( urzadzenie ) plus karte pamieci. ( tez zaszyfrowana ) haslo bylo to samo.

Telefon root. Note 3 neo, podczas prac, odszyfrowania telefonu ( karty nie odszyfrowywalem ) - sformatowalo mi go do ustawien fab, a mialem tam wazne dane. Tel wlaczyem karta nietknieta pliki mialem ( dane byly na karcie sd  ale nie byly do otwarcia choc nie rozumiem bo karta byla osobno szyfrowana ) Wyglada wiec ze certyfikat byl zapisany jeden i drugi w pamieci wewnetrznej telefonu... a nie na sd dla sd.

Dane w ecryptfs odzyskalem z poziomu windowsa, bo pozniej po wkurzeniu sie sd tez sformatowalem , bo myslalem ze nic nie poradze -ale ! dane wszystkie co do 1szt odzyskalem programikiem test disk ze sformatowanej karty. Mam je wszystkie, jednak problem jest taki ze nie moge ich odszyfrowac, brakuje certyfikatu i problemu w teorii nie ma, bo haslo znam, ale certyfikatu brak, chcialbym go odzyskac, bo mam program ktory mi odszyfruje te dane jak znajde certyfikat, problem w tym ze nie ma programu co odszyfruje plik ecryptfs jak podasz samo haslo wpisywane w andku, ten certyfikat byl chyba w pamieci wewn telefonu, bo z zewentrznej przez czytnik kart sd nie odnajduje mi progam certyfikatu.

Znaczy sie ze byl on wewnatrz urzadzenia.

I teraz tak - jak sie dobrac do pamieci telefonu wbudowanej tak zeby programy w win czy na linku, widzialy ja jako np penka, dysk, da sie? Da sie ten certyfikat odzyskac? programy mam chodzi o ustawienie pamieci wewn jako dysku.

Debugowanie, wszystko jest ale programy nie widza pamieci telefonu, sd tak, w czytniku kart sd, ale wewnetrznej przez usb juz nie. To jest dostep do niej mam przez moj komputer ale programy do odzyskiwania danych nie widza takiego dysku w tym problem, sd w czytniku tak, tel przez usb nie ! 

PROSZE O POMOC !

ps; jesli to niewlasciwy dzial prosze o przeniesienie watku.

Pozdro

Edytowane przez michalpalach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wondershare Dr.Fone for Android nie znajduje mi tego tabletu. Recuva nie widzi danych bo tablet nie jest zrootowany.

Pomożecie jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@michalpalach czy udało Ci się rozwiązać problem?   Mam to samo...   Z tym, że mój SGS7 w pewnym momencie po prostu przestał widzieć zaszyfrowaną kartę pamięci.  Odzyskałem TestDiskiem wszystko, ale pliki są w formacie fxxxxxxx.eCryptfs.   Hasło znam, ale kompletnie nie mam pojęcia jak to ugryźć......   Niespecjalnie jestem biegły w Linuxie, więc poradniki od Ubuntu wywołują u mnie panikę..   Proszę o pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi