Skocz do zawartości
noname--89

Galaxy s3 dziwne zachowanie, restarty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dziwny problem z s3 i nie potrafię go rozwiązać. Ciągnie się to już z 2mc,  jak nie dłużej(po części też brak czasu). Opisze wszystko co robiłem przy telefonie, bo nie mam pojęcia co może mieć wpływ na jego dziwne zachowanie.

- ok 2mc temu inwestycja w telefon - obudowa flip-cover, nowe szkło hartowane oraz obklejenie telefonu taśmą i starcie papierem 2500 styranej srebrnej ramki. Telefon jak nowy.

- telefon ma już trochę czasu, więc przycisk power zaczął być dziwnie wrażliwy. Wystarczyło go musną, aby zalączyć funkcję on/off wyswietlacz. NIe było charakterystycznego "klik".

-mniej więcej w tym okresie(pewnie przypadek) telefon zaczął się samoczynnie restartować. Tzn wyłącza się dochodzi do menu gt-i9300 i znów restart. Zawieszał się na tym pierwszym logo. Był nawet problem z wejściem w recovery
    - ale udało mi się wejść w download mode i wgrać soft. 1 tydz spokoju....

- po tyg to samo... 
    - nie wiedziałem, co może być przyczyna i skojarzyłem, że może root! (za każdym razem robiony).
    - znów wgranie softu 3 plikowego, jakiegokolwiek podstawowego (teraz chyba 4.0.4).
    -heureka działa... dzień za dniem - może z 2 tyg jak sie okazało:(:(

- pewnie jakaś elektrokorozja. Sprawdziłem cała płytę główną i brak jakichkolwiek oznak elektrokorozji. Przeczyszczenie preparatem Kontakt.
    Przycisk power - zebrał się gałgan brudu i nie "odbijał".

- Po zabiegach telefon działał. Niestety 2 dni temu znów restarty.... włączyłem go wczoraj i od wczoraj działa... ale co komu po tak nieprzewidywalnym telefonie?

Nie mam pojęcia co może być przyczyną takiego zachowania. Czy ktoś znajdzie jakieś wademekum? proszę o pomoc:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Baterie wymieniałem ok pół roku temu na nową więc jest ok. 
    Wcześniej miałem innego andka a teraz wrzuciłem mu 4.0.4 żeby zobaczyć jak to będzie działać, ale i tak zdarzają mu się te restarty. Teraz np działa już drugi dzień.

Edytowane przez maniek0928
    Nie cytujemy posta wyżej, @up wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi