Skocz do zawartości
kotekgol

i5700 Nie mozna ustanowić stabilnego połączenia

Rekomendowane odpowiedzi

coper

Witam,

Mam problem jak koledzy powyżej... Tylko że to służbowy telefon taty i nie moge zrobić reseta bo bardzo zależy mu na kontaktach... APN poprawny (internet działa) tak samo wifi. próbowałem juz chyba setki razy i nie daje rady... czy istnieje możliwość zgrania jakoś kontaktów na karte sim? (soft 1.5 brak w opcjach). wiem że jest program do zgrywania kontaktów ale żeby go zainstalować trzeba pobrać appinstaller.. co sie wyklucza ;/ dodam że ja mam ten sam telefon tylko ze z softem 2.1 i nie miałem żadnych problemów....

Widzicie jakies rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bodajże program Contacts2SIM ci pomoże.

IstB7q66qeEdhsZLMcUQ-AOJyMzywmJYrH2ST0b91bWM0xrTFKV-L131fO_9UDWOkOvlQXkpvxmYsdHb=s48Contact2Sim

by happydroid

>250,000 downloads, 6059 ratings (4.2 avg)

Free

rating9.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem podobny problem ze Spicą w Play. Rozwiązałem go tak że wsadziłem kartę SIM Plusa skonfigurowałem APN i wtedy wszystko ładnie się połączyło. Później przełożyłem kartę Play zmieniłem APN i od tej pory wszystko działa bez problemów. Ogólnie Spica w sieci Play ma jakieś dziwne zachowania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Posiadam bardzo podobny problem na Tablecie wiec... nie mam zadnej sieci (jedynie polaczenie Wi-Fi).

Moj problem jedak po wielokrotnym powrocie do ustawien fabrycznych nic nie daje ciagle mi wyskakuje blad "Nie mozna ustanowic stabilnego polaczenia". Jednak nie kopzystam z modemu podlaczonego tylko z Wi-Fi kiedy przekieruje mnie do ustawien polaczenia z Wi-Fi nic nie da sie zrobic... Prosze o pomoc w polaczezniu sie ze sklepem google.

PS.

Przepraszam za zly temat/dzial (To nie jest dla tabletow kiano ale tylko tutaj znalazlem podobny problem) i brak polskich znakow pisze na tablecie polaczonym z klawiatura na dowo ze internet mi dziala bardzo dobrze a nie moge sie polaczyc z kontem

Edytowane przez MaMroPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    firomi

jak by sie komus jeszcze przytrafilo to wina sa certyfikaty(a raczej ich brak) z folderu(przynajmniej u mnie) system/etc/security/cacerts/ nie wiem czy sa one uniwersalne ale udostepniam dla potomnosci swoje

do rozpakowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi