Skocz do zawartości
mck159

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

mck159

Cześć,

Od jakiegoś czasu szukam uchwytu samochodowego do S6 Edge+ i ciężko znaleźć coś na prawdę sensownego.

Samsung uniwersalny 4-5.7" IMO odpada, bo trzyma za ekran a do tego sprawia wrażenie jak by po kilku miesiącach po wyrobienia się gumek miał rysować boki obudowy nieosłoniętym plastkiem. Do tego zasłania wyjście słuchawoke, więc nie podłączymy sobie Spotify do radia z wejściem AUX.

Jak na razie testuje iOttie Easy One Touch 2 i mam 2 obawy:

- trzyma bardzo nisko i sprawa wrażenie jak by telefon mógł wypaść

- tylny plastiki jest nieosłonięty żadną gumą (nie rozumiem dlaczego, nawet tańsze uchwyty to mają) i zastanawia mnie czy nie rysuje plecków

Może ktoś używa i może potwierdzić/rozwiać moje wątpliwości?

Jakich uchwytów używacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od lat korzystam z uchwytu Samsunga - http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-devices/accessories/others/EE-V200SABEGWW .Zacząłem go używać z  Samsungiem Galaxy S2 , póżniej z Note 3 a obecnie korzystam z Edgem. Uchwyt kosztował o ile dobrze pamiętam około 80 zł. Do dziś wygląda jak nowy. Pewnie trzyma sie szyby nawet w upały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam takiego http://m.euro.com.pl/uchwyty-do-telefonow/winner-wg-wg13.bhtml i bardzo sobie go chwalę. Dla mnie jest wystarczający. Mam dostęp do wszystkich portów a co najbardziej mnie cieszy, kiedy zwalniam telefon z uchwytu, to telefon nie wypada z niego, bo podtrzymują go jeszcze nóżki uchwytu zakrzywione do góry. Tak samo przy wkładaniu. Bez problemu nawet podczas jazdy można to zrobić jedną ręką.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dawidopl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

A ktoś poleci uchwyt z ładowaniem bezprzewodowym ?

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei używam uchwytu brodit. Jest rewelacyjny. Nie wiem w jakim aucie potrzebujesz mieć uchwyt, ja jeżdżę volvo s40. To dedykowany uchwyt. Kupuje się sam uchwyt oraz element mocujący do deski rozdzielczej (można mocować w różnych miejscach). Co ważne doradca brodit polecił mi by kupić uchwyt do iPhone 6 plus bo ma regulacje szerokości. Ten dedykowany do Edge+ nie ma regulacji i nie wejdzie tam telefon w etui. Uchwyt trzyma świetnie i dobrze wygląda. Jedyna wada to cena ☺. Wychodzi koło 200 PLN za komplet. Ale moim zdaniem warto.

[Dodano: 08 styczeń 2016 - 22:10]

Aha. Miałem uchwyt samsunga i moim zdaniem Edge jest za cienki do tego uchwytu. Ciężko korzysta się z ikon przy krawędziach ekranu. Ponadto telefon wpada pod gumowane łapki i nie jest to optymalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam już przy 3 telefonie zwykłego uchwytu z allegro za 20 zł i świetnie się sprawdza. Trochę się martwilem o jak będzie współpracował z Edż+, ale na razie jestem zadowolony.

Tapnięte z S6 Edge +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

Ja zamówiłem oryginalny uchwyt samsunga z bezprzewodowym ładowaniem.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mck159

@Up Dla mnie niestety odpada, zasłania wyjście słuchawkowe. Poza tym trzyma telefon za ekran, a nie obudowę.

@Up2 dasz jakiegoś linka, albo zdjęcie :)?

Nikt nie ma nikt iOttie Easy One Touch 2 od dłuższego czasu? Ja testuje od tygodnia i wygląda ok, ale na Amazonie straszą że telefon im wypadał na wybojach (iPhone Plus, który w sumie jest mniejszy i ma większą powierzchnię styku) .

Edytowane przez mck159

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi