Skocz do zawartości
edi194

[UBL][M][6.0.1] CyanogenMod 13 [OFFICIAL NIGHTLY]

Rekomendowane odpowiedzi

edi194

S0tmw4G.jpg

PAMIĘTAJ, ŻE KAŻDA MODYFIKACJA TELEFONU JEST NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I TRACISZ PRZEZ TO GWARANCJĘ!

CyanogenMod-void-warranties-final.jpg;)

Doczekaliśmy się! Otrzymaliśmy pierwszy build CyanogenMod w wersji 13 (Android 6.0.1)!

Autorem jest qsnc

Instalacja:

- pobierasz i wrzucasz na kartę pamięci bądź pamięć telefonu

- wchodzisz do recovery i instalujesz

- voila

DOWNLOAD (official nightly)

GAPPS

Instalacja:

Jeżeli masz cokolwiek innego niż CM13 na swoim telefonie zrób factory reset (wipe) oraz pamiętaj o odpowiednich GAPPS'ach.

Oryginalny wątek

Wersja Androida: 6.0.1

Wersja poprawek: styczeń 2016

Wersja jądra: 3.4

Edytowane przez mattaj86
Dodałem prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z 3g/lte może być problem z ipv6 zmień w ustawieniach na ipv4 to możliwe że bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edi194

Rom miałem kilka minut, żeby sprawdzić postęp prac tylko ;) Kolejną wersję wrzucę raczej dopiero jak coś ruszy się z kamerą (używam jej codziennie, więc wypadałoby żeby działała), a naprawa jej idzie raczej do przodu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft elegancki póki co zostaje :D wie ktoś jak zmienić ikony lub usunąć po rozwinięciu górnej belki"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

używam romu od wczoraj i mogę powiedzieć tyle że jest naprawde bardzo stabilny nie udało mi sie go zakatować (odpalając jakieś 20 aplikacji pobierając w tle muzyka itp.) żeby się przyciął  jedyna wada to niedziałający aparat no ale to juz wina sterowników myśle że jak aparat będzie zrobiony to można powiedzieć że to juz wersja finalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edi194

M'kę z tego co widzę po exp buildach ciężko ogólnie przytłoczyć zadaniami (w aktualnej fazie prac). Aparat będzie (tak mi się wydaje) raczej za niedługo działający choć w części (Olivier na taoshanie [Xperia L] ma działający już aparat [nie stockowy, lecz 3rd apki działają], zostało czekać na yugę), oraz zostało przerzucenie się na toyboxa zamiast busyboxa, ale w porównaniu z aparatem to będzie najprostsza czynność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomon

Odpaliłem tą wersje na Xperia Z jak równiez wczesniejszą ( 12.1) i nadal występuje u mnie problem z brakiem głosu w słuchawkach podpietych do jack3,5 podczas dzwonienia /rozmów. 

Czytałem na zagranicznych forach ale brak rozwiazania na ten temat a widze ze nie jestem wyjątkiem w tym problemie.

Znacie co jest problemem ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest szansa na LB ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maver66

nie , na LB musiałbyś czekać na oficjala od sony , który nie wiadomo czy wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szem0

co tak sprawa z tym cm13 ucichła? temat na xda zamknięty od dawna, robią coś jeszcze czy już sobie dali spokój ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi