Skocz do zawartości
Świdre

Powrót z CM 13.0 Nightly na CM lub COS 12.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem telefon na allegro i miał już on wgrany system CM 13.0 Nightly, lecz jest on na tą chwilę dla mnie przynajmniej niestabilny.

Chciałbym powrócić do wersji najnowszej oryginalnej COS lub do CM 12.1 SNAPSHOT.

Nie bardzo wiem co było z telefonem robione i potrzebuję pomocy, a właściwie to duchowego przewodnika. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto ja- Twój duchowy przewodnik;-) zacznij od ściągnięcia programu z google play multiroom https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tassadar.multirommgr&hl=pl

Przez niego zainstalujesz najnowszą wersję TWRP recovery (chyba że już masz) później wchodzisz do TWRP przez vol. down+power, robisz wipe system, data, cache, dalvik cache i instalujesz oficjalny cm12.1 (pamiętaj żeby to była ostatnia wersja) stąd: https://download.cyanogenmod.org/?device=bacon

Edytowane przez japalos11
    Nie cytujemy poprzedniego posta
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bajecznie prosta sprawa, miałem już zainstalowane recovery więc odbyło się to w 5min. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Podepnę się pod temat z być może głupim pytaniem, ale wolę mieć pewność. Po drenażu baterii na CM 13 postanowiłem wrócić do COS 12.1. Czy dobrze zrobiłem przywracając tylko backup (firmware, system, boot, data) czy lepiej bym zrobił gdybym najpierw zainstalował czysty system a potem dopiero przywrócił backup w TWRP?

Tapnąłem z 1+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up zrób wipe i tak wszystko w systemie co było stracisz a ogólnie powinno wszystko działać :)

Tap Tap z G2 :)

Edytowane przez Arczibald1298

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi