Skocz do zawartości
Lupus82

Android 6.0 - brak informacji o mailach

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z synchronizacją potwierdziły już na innym forum kolejne osoby LG G3 na MM 6.0. Dla mnie to ogromna wpadka i uciążliwy na maxa problem.

PS. Zrobiłem downgrade na starego Andka zabieg trwał 4 min i teraz wszystko działa po staremu i bez żadnych problemów. Przy okazji głośniejszy dźwięk powiadomień jakby o 2 kreski więcej mocy. Poczekam tę kilka miesięcy może naprawią swoją wpadkę, wtedy powrócę na razie MM 6.0 odpuszczam sobie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@up proszę Cię, jeżeli popranie zrobiłeś instalację powinno być ok. U mnie wsio działa, powiadomienia email jak i sam dźwięk. Wręcz muszę ściszyć bo taki głośny jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Tak poprawnie, bo ten zabieg to pikuś a nie żadna filozofia. Wprowadź G3 w deep sleep na 3 godz. i wtedy zobacz o czym piszemy. Ameryki nie odkryłem, bo nawet w Nexusach mają ten sam problem, a także G4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Tak ale u mnie mail i tapa odbierają normalnie, dałem je w ignore, i przychodzi w nocy. Teraz mam to wyłączone bo tapa budzi mnie nocy jak ktoś napisze. Szkoda tylko, że nie można jeszcze godzin uśpienia wpisać xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podlaczę sie trochę pod ten temat, bo nie wiem czy to wynika z tego samego. Czy również macie takie problemy z czytnikami RSS? Jak pisałem w innym temacie posiadam 2, oba wrzucone do ignorowania, synchro co 1h i nawet po 2-3 godzinach cisza, mimo że są nowe wiadomości.
    Może polecacie jakieś działające, ale bez potrzeby logowania.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

EDIT(27-01-2016): Nie wiem co się stało (magia?), ale gReader zaczął się aktualizować, drugi czytnik nie. Możliwe, że pomogło ponowne dodanie źródła RSS.

Edytowane przez takeitam1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mógłby mi ktoś napisać gdzie się dodaje Gmaila do ignorowanych w optymalizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi