Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bugi? dla mnie najgorsze jest to ze wiekszosc gier przy weryfikacji plikow od gameloftu wywala do pulpitu.... dungeon hunter 2, sandstorm, avatar sprinter cell... wogole porazka...

//Z racji tego, że nasz temat z bugami zalewają stopniowo opinie, na temat samego systemu, postanowiłem zrobić dodatkowy wątek, w którym będziemy mogli spokojnie rozmawiać o samym MIUI.

glaedrem

Edytowane przez glaedrem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Dzięki za opinie... Ale nie piszemy tu o bugach w MIUI. Temat jest o spolszczeniach: co poprawić, co jest źle, itp itd.

To co piszesz trzeba wysłać do kolegów z Chin. Myślę, że na żale jest tu miejsce: http://www.facebook.com/miuiromchina?sk=wall

P.S Nie wszyscy grają na telefonach. Dla mnie to co napisałeś np. nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bugi? dla mnie najgorsze jest to ze wiekszosc gier przy weryfikacji plikow od gameloftu wywala do pulpitu.... dungeon hunter 2, sandstorm, avatar sprinter cell... wogole porazka...

//Z racji tego, że nasz temat z bugami zalewają stopniowo opinie, na temat samego systemu, postanowiłem zrobić dodatkowy wątek, w którym będziemy mogli spokojnie rozmawiać o samym MIUI.

glaedrem

Jak ściągniesz pliki przez WiFi, to omijasz weryfikację i działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krYsti

Witam,

Nie do końca wiem w którym wątku powinienem się wypowiedzieć, proszę o poprawienie mnie, jeżeli trafiłem w niewłaściwe miejsce.

Podczas aktualizacji MIUI do 1.9.2 zauważyłem, że w angielskiej wersji pojawiły się dwie nowe ikony, których wcześniej nie widziałem. Nie zapamiętałem jednak co to było, chciałem tam zajrzeć po spolszczeniu systemu, po czym ikon więcej nie zobaczyłem. Czy chińsko-angielska wersja różni się funkcjonalnie od polskiej?

Druga sprawa: wciśnięcie ikony domku nie przenosi na główny ekran. Nic nie robi. Czy to błąd w systemie, czy powinienem coś ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podczas aktualizacji MIUI do 1.9.2 zauważyłem, że w angielskiej wersji pojawiły się dwie nowe ikony, których wcześniej nie widziałem. Nie zapamiętałem jednak co to było, chciałem tam zajrzeć po spolszczeniu systemu, po czym ikon więcej nie zobaczyłem. Czy chińsko-angielska wersja różni się funkcjonalnie od polskiej?

Pewnie był to np chiński market, który nie jest przez nas tłumaczony (przez anglików też nie, bo znajduje się tam syf), więc polskie spolszczenie usuwa taką aplikację. Takie rzeczy są przez nas świadomie robione i nic na tym nie tracisz ;) Funkcjonalnie różni się więc brakiem applikacji, z których nikt korzystać z nas nie będzie, no chyba że po chińsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krYsti

Owszem, mnie również się wydaje, że jestem w stanie przeżyć bez chińskiego marketu :-)

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nopa

Witam, uzywam MIUI od ok 6 mies na hd2; aktualnie wersja 1.4...; uważam,że jest to najładniejszy ROM na hd2 i najbardziej funkcjonalny. mam jeden problem - nagrywanie video - format 3gp; czy inne numery wersji pozwalają nagrywać do avi lub mpg?ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crow

Nie wiem czy w dibrym temacie pisze, ale lepszego nie znalazlem. MMSy w orange mi nie dzialaja na MIUI :-(. Ustawione mam tak jak byc powinno, a nie moge wyslac ani odebrac zadnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uszkoo

Mam pytanie, na jakiej zasadzie działa powiadamianie diodą LED w telefonie LG Swift 2X ? Ustawiłem to ale niestety nie zauważyłem aby dioda migała. Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek
    Mam pytanie, na jakiej zasadzie działa powiadamianie diodą LED w telefonie LG Swift 2X ? Ustawiłem to ale niestety nie zauważyłem aby dioda migała. Pomoże ktoś ?

Nie mam doświadczenie z LG, ale w przypadku sgs'a to jest kwestia kernela. Podejrzewam, że tu jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi