Skocz do zawartości
przgaz

Asus fonepad 7 Bootloop

Rekomendowane odpowiedzi

przgaz

Witam 

Posiadam aus fonepad 7 i jest problem 

ładnie pobiera aktualizacje i instaluje  obecnie chyba ostatnia aktualizacja mu zaszkodziła bynajmniej tak przypuszczam

Na tablecie nie instalowałem żadnych aplikacji od roku był tylko ładowany i używany internet głównie do stron i gmail, 

tu działanie sporadyczne,

od dwóch dni nie mogę włączyć tabletu, pierw zablokował się na ekranie blokady po kilkukrotnym naciskaniu włącznika do odblokowania tablet zaskoczył tylko czarny ekran i 4 ikonki więc postanowiłem wyłączyć go trzymając przycisk zasilania,

i po tym resecie tablet nie uruchamia systemu, głównie wchodzi pierwszy ekran z logiem asus później logo intela ładnie się zapali i dalej mam ekran z logiem ASUS in search of incredible i kręci się kółeczko ładowania

wczoraj zostawiłem na tym kółeczku na cały dzień tablet tylko się grzał i dalej nic 

próbowałem restaru i twardy reset ale dzieje się to samo 

natomiast jak daje na recovery to mam zielonego ludzika i po chwili ostrzeżenie i Error

cóż to może być z nim nie tak ? co poradzicie mi na to ? 

tabletu nie mogę oddać na gwarancje ponieważ nie mam dokumentu zakupu a jest to jakaś nagroda żony w jakiejś krzyżówce czy coś tam.

Jak to ugryźć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi