Skocz do zawartości
majczu

Legendary 1.3.5 stabilny i szybki ROM - Android 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Wynalazłem sposób na zrobienie widgetów z Legendary 1.3.5 w Villanie. Otóż jak mamy wgranego Villana to robimy kopie nandkiem, następnie Flashujemy Legendary wrzucamy wszystkie interesujące na widgety na pulpit (którykolwiek) i robimy kopie zapasową pulpitu za pomocą pobranego z marketu Titanium Backup wracamy nadkiem do tego Villana i przywracamy kopie pulpitu i tak mamy działające widgety z Legendary (przez pierwszą 1min się trochę przycina ale potem jest git).

A jak mamy wgranego Legendary to kopia nandkiem potem kopia pulpitu flash Villana i przywrócenie kopi pulpitu.

PS. Jeżeli zrobicie kopię aplikacji to najpierw wgrywajcie aplikacje, a potem przywracajcie pulpit bo tak ikonki się nie będą od aplikacji wyświetlać.

PS2. Można by jeszcze po tej operacji reebot wykonać ale to według waszego uznania.

Edytowane przez maclaren2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja dosc dlugo siedze na villain 4.0 i szczerze mowiac juz sie do niego przyzwyczailem. Sa jakies duze roznice pomiedzy tymi romami?

Sent from my Hero using Tapatalk

Dla mnie osobiście nie ma żadnej różnicy. Miałem i jeden i drugi .

Na xda dominuje villain , tutaj behero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    Nie do końca, "Kalkulator napiwków" i "Bateria" zgadzam się były dostępne wcześniej i nadal są w Markecie razem z "Kości" i "Dzień dzisiejszy w historii" i nie da się ich zainstalować na 2.1, to się zgadzam. Ale po wejściu w dodawanie widgetów w nowym Sense na samej górze jest zakładka "Pobierz więcej widgetów HTC" i ona przynajmniej u mnie do tej pory nie działała, tzn wyskakiwał błąd połączenia. A teraz są tam dostępne ww widgety, czyli 5 z czego 3 nie ma na Markecie.

Potwierdziłeś, że jest dostępnych 5 a, że w markecie są dostępne 4. A na koniec piszesz, że 3 nie ma w Markecie. Chyba jednego? W Markecie masz:

- Dzień dzisiejszy w historii

- kalkulator napiwków

- bateria

- kości

Jakie tam masz jeszcze 3, których nie ma w Markecie? Pytam z ciekawości.

Wynalazłem sposób na zrobienie widgetów z Legendary 1.3.5 w Villanie. Otóż jak mamy wgranego Villana to robimy kopie nandkiem, następnie Flashujemy Legendary wrzucamy wszystkie interesujące na widgety na pulpit (którykolwiek) i robimy kopie zapasową pulpitu za pomocą pobranego z marketu Titanium Backup wracamy nadkiem do tego Villana i przywracamy kopie pulpitu i tak mamy działające widgety z Legendary (przez pierwszą 1min się trochę przycina ale potem jest git).

To samo uzyskamy w prostszy i szybszy sposób. Gdy mamy zainstalowanego Legendary kopiujemy sobie przez root explorer wszystkie widgety z /system/app, które byśmy chcieli. Później podmieniamy je w paczce .zip z romem Villaina, podpisujemy i flashujemy. I mamy już nowe widgety. Całość 5 minut pracy. Ale w wersji 5.0 Villaina są już nowe widgety oprócz Friendstreama. Ale ma być w nowej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@majczu

Pisałem w pierwszym poście jakie są.

Powtarzają się i tu i tu "Kalkulator napiwków" i "Bateria".

"Kości" i "Dzień dzisiejszy w historii" są dostępne w Markecie.

"Codzienne wyzwanie", "Dzwonek", "Profil" dostępne są tylko przez Pobierz więcej widżetów HTC to są właśnie te trzy inne.

Czyli w Markecie są 4 (2 wspólne i 2 inne) a w Pobierz więcej widżetów HTC 5 (2 wspólne i 3 inne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Rozumiem. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!!!

A jak ustawić na tym ROM-ie ręczne wybieranie sieci, żebym mi się z ERĄ łączył zawsze.

Mieszkam przy granicy z Czechami i cały czas włącza mi się czeska sieć jak nie ma zasięgu.

Na ROM-ie z ERY nie miałem takiego problemu.

Co ustawie ręcznie sieć ERa to jak zgubi zasięg z powrotem mam czeską sieć :confused:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dewon

Witam, Mam pytanie odnosnie tego google Nav ktore podobno dziala na tym romie. Rzeczywiscie w przeciwienstwie do BeHero na Legendary, google Navi uruchamia sie tyle ze nie jest w stanie przeskoczyc etapu "pobieranie trasy". Czekalem 20 min i nic. Mial ktos podobne doswiadczenie? Tak poza tym bardzo fajny Romik. Wydaje mi sie ze jeszcze wydajniejszy niz BeHero.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

U mnie mape pobrało normalnie musiałem tylko włączyć transmisje danych i oczywiście gps. Na dole mam cały czas "Wyszukiwanie" ale mimo tego napisu trasa jest wyznaczona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jell

na romie viliana 5.02 mi nawigacja startowala i pokazywal na mapie poszczegolne kroki, ale niestety nie ma "horyzontalnego" ukladu nawigacji z "przekrecana mapa" takiego jak w "normalnych" nawigacjach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dewon

mam stare Radio. Wgrywam wlasnie nowe... chyba to jest przyczyna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi