Skocz do zawartości
majczu

Legendary 1.3.5 stabilny i szybki ROM - Android 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Ja właśnie wróciłem do nandroida BeHero ;) Zbyt ociężale działa. Ale zrobiłem sobie nandroid również tego romu i jak wyda kolejną edycję, zoptymalizowaną to przywrócę i wgram. Chociaż pewnie i tak będzie potrzebny full wipe :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to co przeciez te porty maja przywracanie ustawien z karty to tylko appsy zostaja do wgrania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Nie używam tego. Kilka razy jeszcze na jakiś 2.1 bez SenseUi tego użyłem i pomieszało się wszystko. Wolę stary, sprawdzony, poczciwy Nandroid ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w nocy z 2 godziny wifi i muzyka w tle i bateria zjechala do 86% co jest i tak dobrym wynikkiem, jednak rowniez wrocilem do behero znalazlem powazny bug , mianowicie w tym romie nie da sie odtworzyc zadnego filmu - urzadzenie sie resetuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogolnie zaluje, wczora robilem wgralem 1.2.6 i zanim zobaczylem bylo juz 1.3.2.

rom jest wolny, internmet cienko chodzi. strony dlugo sie wgrywaja, pasek z adresem strony czasem ucieka...

fajna opcja z tym friend stream

przechodzilem z romu ery i zaluje ze to zrobilem.

rom ery o wiele szybciej cxhodzil i bez fc..

ktos wie moze jak ustawic strony internetowe zeby calych nie pokazywalo, tylko tak jak bylo w org romie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jenar

borki wgraj behero 1.3.2 jest stabilny i szybki, ten rom to eksperyment narazie, o czym pisal juz majczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie wgralem tego 1.3.2 tego z legend no i myslal.em ze bedzie cos lepszego.

na ta chwile siedze na 1.2.6 no i nie jest zle, boli tylko ze polski miesza sie z ang no i ten mmszap.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Nie offtopujcie tutaj. To nie jest wątek co szybsze i jak działa BeHero. Od tego są odpowiednie wątki.

Benocharm na Twitterze napisał, że właśnie przygotowuje nową wersję tego romu ;) Jak będzie działał tak jak BeHero 1.3.2 to już na pewno na nim zostanę.

---------- Post dołączono o 03:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Wersja 1.1 już na serwerach!

- Apps2SD

- Busybox

- All goodies from Legend like Friendstream etc!

- Working Google Navigation

- Working embedded webpages, like in Astrid etc.

- Video now working!

- Apps2SD fixed!

- Optimized a few apps

EDIT:

Wrzuciłem do siebie, oczywiście po pełnym wipe i wszystko to co twórca wypisał działa. Niestety ma również rację, że jest wolny - na tyle wolny, że nie nadaje się do codziennego użytku :(

Edytowane przez majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie to wszystko wygląda, ale chodzi rzeczywiście tragicznie w porównaniu do BeHero. Szczególnie na pulpicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi