Skocz do zawartości
majczu

Legendary 1.3.5 stabilny i szybki ROM - Android 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

dr4g0n

Jestem pod wrażeniem tego ROMu. Spisuje się nieźle. Całkiem responsywny (nie wiem czy jest oficjalny odpowiednik w polskim słowniku tego słowa, więc... :P) w stosunku do 1.5 na którym siedziałem jeszcze godzinę temu, ale...

Totalnie mnie zmieszało jak wygląda sprawa z kontaktami. Mam aplikację Wyszukaj kontakt i Kontakty. Jedna i druga jest totalnie niekompatybilna ;> W kontaktach mam znacznie mniejszą ilość osób niż w Wyszukaj kontakt... Aplikacja Telefon filtruje kontakty mające przypisaną wartość numery telefonu... Ponieważ są tam kontakty które w Kontaktach nie występują, domyślam się, że jest problem z aplikacją Kontakty. Wszystkie kontakty zostały pobrane z Facebooka i Gmaila.

Edytowane przez dr4g0n
    rozjaśnienie problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, na tym ROM'ie miałem więcej problemów niż to warte, a do tego

tak wolnego ROM'u na 2.1 nie widziałem, wróciłem do BeHERO.

Panowie i Panie [jeśli jakieś są ] co lepsze? BeHero 1.3.2, czy Legendary 1.3.5? W sumie z BeHero jestem zadowolony, nie zauważyłem jakiś rażących niedogodności, w związku z czym zastanawiam się, czy warto zmieniać ROM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie jakoś mnie ten ROM nie powalił po przesiadce z BeHero 1.3.2... ;) Wyraźnie mniej wolnej pamięci i nawet przy przewijaniu pulpitów wolniej działa, a bynajmniej odnoszę takie wrażenie. Tego Autokill'a warto trzymać, czy wywalić go w pi***iec? Jeżeli warto zostawić, to jakie ustawienia będą optymalne? No cóż dam mu jeszcze szanse... Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale raczej nie wróże mu długiej przyszłości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testem dla szybkości ROM'ów HERO jest prosty- obrót ekranu,

najlepiej to widać w oknie pisania ski, w 1,5 wolny obrót z przycienieniem,

w Legendary woolny obrót, a w BeHero pyk pyk i już jest.

Legendary nie powalił mnie na kolana jak to zrobił BeHero.

No niech już wyjdzie oficjalny ROM bo szału dostane !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja odnoszę przeciwne wrażenie niż wy. ROM jest świetny po ustawieniu taskkillera na aggresive, szybszy od behero fajne widgety... cudenko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

ja tego autokilla wywaliłem i używam innego programu do zabijania procesów co do prędkości przewijania pulpitów to przewijają się za palcem mi to wystarczy. Działa jak dla mnie wystarczająco szybko jednak mam nadzieję że oficial będzie lepszy :P bo to jednak w dalszym ciągu port.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Zgadzam się z Smarzykiem Legendary 1.3.5 jest wolniejsza, czas reakcji jest wyraźnie duszy. Sprawdzam teraz propozycje @android z ustawieniu autokillera na aggresive. Może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napewno pomoze;D tylko przy takich ustawieniach ten rom dostaje niesamowitego kopa;) przed tym mulil strasznie;> a na aggressive strasznie szybki;D nie wywalajcie go tylko ustawcie aggresive!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja odnoszę przeciwne wrażenie niż wy. ROM jest świetny po ustawieniu taskkillera na aggresive, szybszy od behero fajne widgety... cudenko

Możesz podać dokładną nazwę tego taskillera? Czyżby to był Advanced Task Manager? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie advanced task killer... tez go mam ale on u mnie sluzy jedynie do recznego wylaczania appsow i usuwania aplikacji... chodzi o AutoKillera

Jakby nie bylo jest on seryjnie instalowane razem z romem ;D

Edytowane przez android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi