Skocz do zawartości
majczu

Legendary 1.3.5 stabilny i szybki ROM - Android 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

A jak włączyć APP2SD bo nie instalują mi się na kracie bo wgraniu tego romu;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak:

http://htcpedia.com/forum/showpost.php?p=43684&postcount=3

FAQ

- What is required for Apps2SD to work on this ROM?

A 512MB ext3 or ext2 parition on your SD-card, make sure that the ext3 partition is before your swap partition if you have any. Because Apps2SD script detects first ext partition in the Sd card partition table!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejność partycji zachowana? (w gparted możesz pod linuxem sprawdzić)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wracajac jeszcze na chwilke do sloneczek, chmurek, piorunow i innych a:D czy jest jeszcze jakis inny zegar+weather widget w ktorym to dziala, czy tylko ten standardowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pitr

P.S.

Jeszcze jedna rzecz, raz mi sie udalo zobaczyc jak sloneczko od pogody pod zegarem sie tak ladnie rozswietla na caly ekran, ale ani razu wiecej. Dziwne.

Pozdro

Słoneczko i inne efekty pojawiają się zaraz po odblokowaniu ekranu (zakładając, że aktywny ekran to ten z widgetem zegara+pogody).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to to juz rozkminilem, ale chodzi mi o to, ze dziala to jedynie z tym standardowym duzym zegarem, ktory jest polaczony z widgetem pogody i sie zastanawialem czy na jakims innym zegarze + pogoda tez to smiga.

Czy dziala wam czujnik swiatla w tym ROMie? bo mi sie nie sciemnia i nie rozjasnia automatycznie :/

Jesli chodzi o apps2sd, czy pomoze to jak zrobie teraz samego wipe karty, partition sd i pozniej utworze partycje ext3? bo cos dalej mi to nie chodzi.

Czy moze lepiej zrobic od poczatku calkowity wipe i spartycjonowac baterie a pozniej sflashowac ROM?

Edytowane przez remczar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem partycje bez swapa więc ext3 powinna być pierwsza. Wydaje się że jest dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy dziala wam czujnik swiatla w tym ROMie? bo mi sie nie sciemnia i nie rozjasnia automatycznie :/

Nie działa na razie na żadnym znanym mi romie z serii 2.1. Najlepiej ustaw sobie ręcznie podswietlanie, żeby oszczędzić troche baterie. Ewentualnie z marketu pobierz widget (nie pamietam teraz nazwy, musisz poszukać pod hasłem brightness) i ustawiaj sobie ręcznie jasność ekranu w różnych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro84

Albo ustaw widget zarządzanie energią

Edytowane przez aro84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi